O An Kim Nerede Sevişiyor Öğren

made-loveBir site düşünün kim nerede sevişti onu gösteriyor?

IJustMadeLove.com isimli internet sitesi, harita üzerinde yakınlaştırma yaparak, internet kullanıcılarının cinsel birliktelikleri hakkında bilgi veriyor. Kullanıcılar, kendileri hakkında bilgi verirken, seviştikleri mekanları da yine harita üzerinde belirleyebiliyor.

Google Haritaları, kimin nerede seviştiğini gösteriyor.

Harita üzeri seks

Örneğin İngiltere’nin başkenti Londra’nın güneyinde, Brixton’daki Hinton yolunda bir evde, birilerinin üstkatta seviştiğini öğrenmek mümkün. Google Earth’ün bir benzeri olan bu sistem sayesinde, İspanya üzerine tıklayıp Madrid şehrini seçip orada gösterilen sokaklardan birinin üzerine gelip seks yapıp yapmayanların işaretlerini görmek de.

Site haritası sayesinde o an nerede sevişildiğini, üstelik ne şekilde sevişildiğini öğrenmek olası. Tabii öğrenmek isterseniz…

Pozisyonları görmek de mümkün

Kullanıcılar, kendileri hakkında bilgi verirken, seviştikleri mekanları da yine harita üzerinde belirleyebiliyor. Dışarıda / İçeride gibi seçenekler mevcut. Ayrıca durumu daha da abartan site yetkilileri, hangi pozisyonu yaptığınızı belirtebileceğiniz simgeleri de haritaya eklemeyi unutmamış.

11 Bin 094 insan seviştiğini göstermiş

Şimdiye kadar tam 11 bin 094 insan, nerede seks yaptığını haritada işaretlemiş. Ancak Atlantik Okyanusu’nun tam ortasında bir yeri gösterenler bile var.

Bu ilginç site, Google haritalarına yeni bir boyut kazandırırken, ‘Nerede, nasıl sevişmişler?’ sorusunu merak edenlere hizmette sınır tanımıyor.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 164 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,421 saniyede oluşturuldu.