O Bir Bakire…

Dünya üzerinde pekte bakire olan kadınların kalmadığı düşünülsede günümüzde 20 ile 30 yaşları arasında birçok kadın halen bakire. Eğer bakire bir kız arkadaşınız varsa sizi birazcık sorunlu bir dönem bekliyor olabilir. İşte bu dönemi atlatabilmek için yapılması gerekenler

Eğer daha önce cinsel bir deneyimi olmamış biri ise ona kızarkadaşlarının abarta abarta anlattığı kulaktan dolma bilgilerle dolu olacaktır. Bu da doğal olarak onun kafasının sürekli karışık olmasına sebebiyet verecektir. Bunu düşünmek ilişkide hem onu gerecek hemde sizi rahatsız edecektir. İşte size bu durumdan çıkabilmek için birkaç öneri:

Zorlayıcı olmayın

Hiçkimse bir ilişkide tehdit altında olmak istemez. Sizin cinsel ilişkinizde birsonraki evreye atlamanızı bilmesi onu rahatsız etmeyecektir ama sürekli bunun peşinde olduğunuz izlenimi onu her zaman sizden soğutacaktır. 25 ile 30 arasında halen bakire olan bir kız bu tür baskılara karşı rahatça hayır diyecektir çünkü belli ki özel birini beklemektedir. Ona bu yönde uygulayacağınız baskı sizi onun gözünde bayağı düşürecektir.

Kontrolü elinize alın

Bu durumda deneyimli olan sizsiniz o yüzden biraz onu nazik olarak yönlendirmenize ihtiyaç duyacaktır. Öyle umacaktırda, kadınlar yatakodasında kontrolü alan erkekleri severler. O belki sizi çok istiyor olabilir ama bu hazır anlamına gelmemektedir. Burada yine siz uzmansınız o yüzden onun tüm hayatı boyunca unutmayacağı bu anı özenle seçmenizde yarar var.

Onu rahatlatın

Kendini bu tür bir durumda gergin hissetmesi çok olağan bir durumdur, ama önemli olan sizin birkaç hareketinizle onu rahatlatmanızdır. Kendisine bu yönde olan güvensizliğini yenmesi için ona iltifat etmeniz gerekir. Ona ne kadar seksi ve yatakta ne kadar etkileyici göründüğünü söyleyin. Sizden bu sözleri duyması onu rahatlatacaktır. Öpüşmeye ekstra zaman ayırın çünkü sizin onun vücudu üzerine odaklanmadığınızı anlamasını sağlamanız lazım. Konuşarak nelerden hoşlandığını bulmanız iyi olacaktır. Tek taraflı bir cinsellik gibi görünsede onu rahatlatmak için bunları yapmanız gerekiyor.Onun başını döndürün

Onu cazibenizle etkilemeniz sizi arzulaması işleri oldukça kolaylaştıracaktır. Erkeklerin çoğu ilk deneyimlerinde kadınların çektiklerini anlayamadıkları için herşeyin çabucak gelişmesini beklerler. O yüzden herşeyin oldukça yavaş gelişmesi, onu önemsediğinizi belirtecek hareketler, öpücükler ve rahatlatıcı konuşmalarla hareket etmeniz gerekir.

İstekliliğin azalması

Cinsel ilişkinin başında karşınızdaki istekli gözükebilir ama ilerliyen zamanlarda acıyla birlikte mutlaka bu istekliliği düşecektir o yüzden sizinde bunu dikkate alıp hareket etmeniz gerekecek. Bu sizi istemediği anlamına gelmemeli sadece hazır olmadığını gösterir. Bazı kadınların diğerlerine oranla libidoları daha fazladır. Bu hemen herşeyin olup bitmesini sağlamaz. Onu önemsediğinizin garantisini ona göstermek zorundasınız, böylece onu sabırla beklediğinizi anlayacak ve sorun yaşamamış olacaksınız.

Masumiyet

Bakire olması onun bu tür konulara soğuk olduğu anlamına gelmemelidir. Mutlaka doğru kişinin onun hayatına doğru zamanda girip bunları yaşamasını bekliyordur. Ona karşı bu konudaki şefkatiniz sizi günün adamı yapacaktır. Onu utandırmadan ilk cinsel deneyimini yaşatmanız hayatının unutulmazları arasına girecektir.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,450 saniyede oluşturuldu.