Ofiste Askıntı Olan 14 Kabus Tip…

1.Masa altı platoniği Orçun

Bazı çekingen arkadaşlar vardır, açılamazlar hedeflerindeki hatuna, habire onların masasının altına bir şeyleri düşer bunların ne hikmetse.

2.Azgın kadın Mualla

Mualla her erkek ofis çalışanının rüyasıdır ama bin ofiste bir denk gelen bir hatun kişidir. Genelde tüm ofisi elden geçirip, ocaklar yıkıp kör olası zalım Fırat gibi akar giderler ortamdan.

3.Hayvanın önde gideni AbuzerOfiste Askıntı Olan 14 Kabus Tip...

Abuzer gibiler insanlığın utanç kaynağıdır. Arsızca saldırırlar, onlar için kadın sadece bir seks objesidir. Tam saha pres metoduyla saldırır Abuzer, genelde patron da kovmaz bir türlü böyle tipleri, hoşuna mı gidiyordur nedir…

4. Kabak çiçeği gibi açılan kız ŞebnemOfiste Askıntı Olan 14 Kabus Tip...

Şebnem gibiler ofise ilk geldiklerinde bulunmaz Hint kumaşı tadında bir aile kızı olarak görünürler. Ancak ofisteki erkeklerden yayılan testesteronun etkisiyle bir anda ofisteki erkeklerin “kesişim kümesi” haline gelirler.

5.Şakacı sapık MuratOfiste Askıntı Olan 14 Kabus Tip...

Murat ofisin sempatik şakacı çocuğu imajını yerleştirmek için harcadığı mesaiden sonra asıl gizli planını devreye sokup, şaka kisvesinde Allah ne verdiyse girişir. Yüz vermemek gerekir, elini veren kolunu kaptırır.

6.Temas adamı HurşitOfiste Askıntı Olan 14 Kabus Tip...

Hurşit gibilerin eli kolu rahat durmaz, konuşurken birden karşısındakini kedi yavrusu gibi okşamaya başlayabilirler. Karşısındakinden yüz bulsa direk kemeri çözmeye başlayabilir, görüldüğü yerde kaçılması uygundur.

7.Öğreten adam ÇağatayOfiste Askıntı Olan 14 Kabus Tip...

Çağatay gibiler işle ilgili tüm kritik noktalara hakim olup tam bir ayaklı kütüphanedir. Herkesin ondan öğrenecek bir şeyleri vardır ki onun da silahı budur zaten. Selam vereni borçlu çıkartır.

8. Şirketin gizli ortağı MahmutOfiste Askıntı Olan 14 Kabus Tip...

Mahmut’u patrona sor, kovulacak ilk elemandır ama Mahmut öyle bir imaj çizer ki şirketin yarısı onun sanarsınız. Yarattığı bu güçlü kişilik onda “Bütün kızlar benim” düşüncesini oturtmuştur, denk geleni münasip bir yere oturtur.

9. Sürekli bir sır veren kız CeydaOfiste Askıntı Olan 14 Kabus Tip...

Ceyda gibiler de ofiste askıntı olduklarına sürekli onun bunun sırrını dedikodusunu taşır bu kadar sırrı verdikten sonra da zaten ikili arasında bir alacak verecek davası baş gösterir haliyle…

10.Samimi çocuk BerkayOfiste Askıntı Olan 14 Kabus Tip...

Berkay gibiler kızlara kanki diyerek yaklaşır, güvenlerini kazanır, kızların içinden biri olur adeta sonra da bu samimiyet kisvesi altında eller ayaklar rahat durmaz üç puanlar beş puanlar ayak üstü kapılır olur.

11.Taciz ikilisi Cem & CanOfiste Askıntı Olan 14 Kabus Tip...

Cem ve Can deli deliyi gözünden tanır misali sapık olduklarını birbirinin gözünden anlayıp, taciz serüvenlerini birlikte yürütmeye ant içmiş bir ikilidir. Bunlar arasında sürekli “Üf” “Of” “Fiyuu” şeklinde tepkimeler olur.

12.Stajyer avcısı ÖmerOfiste Askıntı Olan 14 Kabus Tip...

Ömer gibilerin insafı yoktur, dalından taze kopmuş meyve gibi olan stajyer kızları “sektöre kazandırmak” kisvesi altında rejisör koltuğu görevi üstlenirler. Bunları aslında bir temiz dövmek lazımdır.

13.Bak burada ne var diyen kız İlkeOfiste Askıntı Olan 14 Kabus Tip...

İlke gibiler ofiste sert bir imaj çizip önce erkeklerde libido patlamasına yol açarlar. Tahrik edici frikikler vererek avlarını hardcore bir ilişkiye doğru sürüklerler. Genelde ofiste büyük kavgalar çıkar bu hatunlar yüzünden.

14.Gösterecek bir şeyi olan çocuk MertOfiste Askıntı Olan 14 Kabus Tip...

Mert’in elinde süreki bir kıza gösterilmesi uygun olmayan ama inatla göstermek istediği bir şeyler olur. Aslında kuyuya taş atıyordur, ilgilenen olursa ikinci aşamaya geçecektir.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 168 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,475 saniyede oluşturuldu.