Öğle Tatilinde Seksi Göğüsler

Neştersiz meme büyütme operasyonu ile istediğiniz bedene kavuşmak artık hayal değil! Öğle tatilinde bile yaptırabileceğiniz 45 dakika süren işlem sonrasında aynı gün sosyal hayatınıza dönebilirsiniz.

Her gün yeni bir teknik ve uygulamanın hayata geçirildiği estetik cerrahide sınırlar, bir insanı adeta baştan aşağı yenilemek için biraz daha zorlanıyor.

Artık “burnum çirkin, göğsüm küçük, basenlerim geniş, kulağım kepçe” diye üzülmeye gerek yok. İstediğiniz göğüs bedenine neştersiz kavuşabilirsiniz. Uygulama yapılan bölge (meme, kalça) anında büyüyor, bacakların ince kısımlarına yapılan uygulamada da bacaklar anında güzel bir şekle kavuşuyor. Özel dolgu maddesiyle yapılan büyütme işleminin erkeklere de, güçlü göğüs kası görüntüsü kazandırmak için uygulanabiliyor.

Dolgu maddesiyle neştersiz göğüs büyütme operasyonu, çok kısa süren bir yöntem. İşlemin ardından, uygulama yapılan kişi hemen sosyal hayatına dönebiliyor. Dolgu maddesinin kalıcılık süresi 1-1,5 yıl, bu süre sonunda işlem tekrarlanabilir. İşlem tek seanstır ve işlem sonrasında uygulama bölgesinde, hafif kızarıklar olabilir.

Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 129 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,524 saniyede oluşturuldu.