Oksijen Terapi Işıl Işıl Bir Cilt…

Oksijen Terapi Işıl Işıl Bir Cilt…

Her aynaya baktığımızda sahip olduğumuz bebek görünümünü kaybeden zamanla kuru, sağlıksız, mat bir cilt görürüz. Oksijen Terapi Işıl Işıl Bir Cilt...Bunun en büyük nedeni ise genç olamayan ciltlerde yetersiz oksijen alımıdır. Ama bu sorunu da bir trend haline gelen Oksijen Terapi ile çözmek mümkün. Nasıl mı? Oldukça kolay, zahmetsiz ve kısa sürede.

Vücudumuzu çepeçevre saran cildimiz zamanın olumsuz etkilerine karşı koyamaz ve yaşlanmaya başlar.
Oksijen terapi deri ve derialtı tabakalarını destekleyecek ve tedavi edecek cilt bakım ürünlerinin yüksek basınçlı oksijen yardımıyla derinin alt katmanlarına kadar indirilmesi ve cildin oksijenlendirilmesi amacı ile yapılır.Oksijen Terapi Işıl Işıl Bir Cilt...

Oksijen ile bakım uygulamasının kullanım alanları ise yüz bölgesi, boyun, dekolte bölgeleridir.
Oksijen ile bakım uygulaması cilt hücrelerini yenilemeye, cilde sağlıklı bir görünüm kazandırmaya, akne, güneş lekesi, sivilce lekeleri gibi lekelerin azalmasına, dokuların canlanmasına, cildin destek dokusunu oluşturan kolajen ve elastik seviyenin artmasına, cildin nemlenmesine, , foto yaşlanmaya, cildin canlı, berrak ve pürüzsüz bir görünüm almasına yardımcı oluyor.Oksijen Terapi Işıl Işıl Bir Cilt...

Aynı zamanda cilt bakımlarında olduğu gibi vücut bakımlarında, nemsiz ve kuru, pul pul olan cilt dokusunda da uygulanabilir.
Oksijen terapi ile bakamadığımız aynalara istediğimiz kadar bakabilir, korkmadan yaşımızı söyleyebilir ve harika bir cilt ile özgüven kazanabiliriz. Ama her zaman söylediğim gibi güvenli, sağlıklı ellerde yaptırıldığı zaman.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 167 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,325 saniyede oluşturuldu.