Öpüşme Teknikleri…

Öpüşme teknikleri ve daha fazlasını merak eden okuyucular sordu!

Okuyucu

İnternetten birsürü kızla tanıştım ve sürekli birini bırakıp diğerine geçtim. Aslında bu başarımın sırrı iyi çocuk rolü oynamayı bıraktığım içindi. Etrafıma bakınca kadınları kızdıran erkeklerin daha çekici olduğunu gördüm. Üniversitede ise bunu uygulamaya devam ettim ve gördüm ki gerçekten başarılı oluyor.

Mu / Sivas

Cevap vermeye çalışan adam

Gerçekten taktiğinin başarılı olmasını anlıyorum. Kadınlar üzerinde nedense iyi erkek imajı çizmenin çoğu zaman yararı olmuyor. Hatta çoğu zaman bu tip erkekler sıkıcı olarak kadınlar tarafından tanımlanıyor. Ben tabii ki erkeklere kadınlara kötü davranın demiyorum ama kadınlar hareketleri tahmin edilemeyen ve arıza erkeklere karşı ilgi duyuyorlar. Taktiğin başarılı gittiği sürece dewam et derim bize de yazmayı unutma.

Okuyucu

Benim sorum öpüşmekle ilgili olacak. İlk çıktığım kızdan onra ikinci ve üçüncü kızarkadailarımda çeşitli öpüşme taktiklerini uygulamaya başladım. Sizce iyi ve hatılanabilir öpüşme için ne yapılması gerek?

Nihat / Ankara

Cevap vermeye çalışan adam

Gerçekten temel ve güzel bir soru. Sana küçük bir sır vereceğim. Bu sırrı her zaman hatırlarım. Sırlar tahmin etme isteğini doğurur. Bir kadına fiziksel olarak yakınlaştığında ise tahmin iyi olacaktır. Onun hareketlerine göre seninde hızlanıp yavaşlaman iyi olacaktır.

Eğer bir kadını nasıl öpeceğini bilmiyorsan yavaştan al ve onu takip et. İşte birkaç tüyo daha; Onu öpmeye başladın ve dudaklarınız birbirine değdi. İşte o noktada dur. Dudaklarının yan taraflarına bir fırça gibi sürterek geç ve dudaklarını biraz geri çek. Ve gülümse biraz. Neden onu öpmedim diyebilirsiniz? Ama emin olun bu beklenmedik hareket onun kenarda üstünüze atlamak isteyen bir kaplan gibi heyecan içinde kalmasına yol açacak.

Daha sonra biraz ona doğru eğilip konuşmaya başlayın. Birkaç dakika sonra saçlarına tekrar dokunmaya başlayın. Şimdi onu öpün ama sert bir şekilde. Birkaç dakikalığına öylece kalın ve bakın ne tepki verecek. O da sizinle böyle öpüşüyorsa bir sonraki öpüşmenizde ağzınızı biraz daha açın. O da bu tip hareketler yapacak ve öpüşmeniz ateşlenecek.

Bunu birkaç kez yapın.

Bu tahmin edilemez hareketleriniz tam da kadınların istediği yönde olacak ve artı puanları toplayacaksınız.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 160 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,480 saniyede oluşturuldu.