Örgü modası geçmiyor!

  • Örgü modası geçmiyor!

Yaz kış farketmeden tadını çıkarabileceğiniz bir trend var. Örgü modeli kıyafetler… Örgüyle yapılan giysileri her yaşa uydurarak kullanmanız mümkün! Nasıl mı?

Hangisini seçeceğiniz tamamen size kalmış. Bu tercihlerinizi yaşınızı ya da tarzınızı göz önünde bulundurarak yapabilirsiniz. Örneğin 20’li yaşlarınızı sürüyor ve iddialı giyinmekten hoşlanıyorsanız, tamamen tığ işi olan bir elbiseyi alıp astarla beraber giyebilirsiniz. Örgü modası geçmiyor!Ya da bu elbiseyi tunik gibi kullanabilirsiniz. Kot şortunuzun ve beyaz bluzunuzun üzerine giyerek bohem bir şıklık da yakalayabilirsiniz.
30’lu yaşlardaysanız da, muhtemelen daha zarif görünen ama yine de seksi bir şeyler giymek isteyeceksiniz. Bu durumda sizin için ideal parçalar belirli kısımları el işiyle süslenmiş elbiseler, kısa yelek ve hırka tarzı şeyler olacaktır. Sert tellerle örülerek yapılmış çantalar ve aksesuarlar da tam size göre…40’lı ve 50’li yaşlarınızda ise çok daha elegan görünen tercihler yapabilirsiniz. Örneğin örgü çantalar, tığ işi şallar ya da benzer espadriller hoşunuza gidecektir.

Yalnız bu trendi kullanırken aklınızda bulundurmanız gereken ufak bir önerimiz var: Sakın baştan aşağıya örgü ya da tığ işi giyinmeyin. Eğer el işi bir elbise giymeye karar verdiyseniz, aksesuarlarınızı da bu trendden seçmeyin.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 167 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,448 saniyede oluşturuldu.