Özel günlerimizde 5 büyük terslik..!

Her ay başımızın derdi olan regl günlerimizde her an her şey yaşanabilir! Terslikler, sancılar, mutsuzluklar, cilt ve saçtaki problemler… Ama özellikle aksilikler yüzünden düştüğümüz komik durumlar, zaten içinde bulunduğumuz sıkıntıları çifte katmerler. İşte, onlardan bazıları ve baş etme yolları…

1. Bütün ailen ve sen havaalanındasınız. Az sonra uçağa bineceksiniz. Fakat o da ne, hislerin seni yanıltmadı; regl oldun. Unutma, uçağa binene kadar küçük bir tuvalet kağıdı işini görecektir. Hemen bulacağın bir pedi, uçakta rahatlıkla kullanabilirsin.

2. Babalar, büyümemizi en ince detayına kadar gözlemleyen ebeveynimizdir. Ve sen, ona adet görmeye başladığını söyleyeceksin. Bunun için önemli bir maç anını yakala ve “Gooool! Bana biraz cips uzat baba, adet dönemim de, bu yüzden iyice pisboğazlaştım’’ diyebilirsin:) Emin ol bu durumu kolay atlatacaktır;)

3. Yedek pedin sınıfın ortasında zalim çantandan düştü! Bu konuda ne yazık ki fazla yapılabilecek bir şey yok. Ama yere düşeni işaret edip sandalyeye fırlayarak, gözyaşları içinde “fareeee’’ diye bağırabilirsin. Unutma yere düşen pedinle değil, şakanla ilgileneceklerdir.

4. Korktuğun başınıza geldi ve kıyafetinizin arkası renklendi. İşte yapabileceklerin: Ya hemen beline bir şey bağlayacaksın -ki bu, en pratik yöntemdir, ya hemen suyla temizleme operasyonuna başlayacaksın ya da en kısa sürede üzerini değiştireceksin.

5. Ped alacaksın ve reyondaki görevli hayalindeki yakışıklı! Panikleme, nasıl olsa o orada çalışıyor ve bunu daha önce de pek çok kez yapmıştır. Eğer ilk kez başına geliyorsa daha rahat ol. Çünkü senden daha çok utanacağı kesin!

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 130 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,488 saniyede oluşturuldu.