Regl Zamanı Nasıl Güzelleşilir?

Regl Zamanı Nasıl Güzelleşilir?

Bu dönemde saçlar fön tutmaz, cilt donuklaşır, sivilceler fışkırır, şişkinlikler artar, ağrı ve rahatsızlık çekilir. Peki ne yapmalı?

Huysuz saçlar için

Regl Zamanı Nasıl Güzelleşilir?Saçınızın bu özel günlerinizde daha uslu, daha şekle girer olmasını sağlamak için öncelikle sert olmayan ve deterjan içermeyen bir ürün ile yıkayın. Kendinizi gevşetmek için normal zamanda yaptığınızdan daha uzun bir süre saç ve saç derinize masaj yapın. Bu günler boyunca saçınızı ağırlaştırabilecek besleyici bakım ve yağ banyolarından kaçının.Regl Zamanı Nasıl Güzelleşilir?

Topuz yapmak veya kuaföre gitmek konusunda da unutmayın; bu günlerde topuz tutmaz, kuaförünüz ne yaparsa yapsın normal günlerinizdeki kadar harika sonuçlar alamaaz. Bu nedenle beklentilerinizi biraz düşürmeniz hem size hem etrafınıza daha fazla huzur verecektir. Unutmayın, ara sıra vücudunuzun da dağınıklığa ihtiyacı vardır. Doğal olmaktan kaçmayın!

Kırışıklıklar içinRegl Zamanı Nasıl Güzelleşilir?

Sadece gözünüzün iç kenarında “anticerne” yani kapatıcı kullanın. Böylelikle bakışlarınızı hafifletmiş, açmış olursunuz. Mutlaka göz çevrenizin iyi nemlenmiş olmasına özen gösterin ve göz çevresi bakımı uygulayın. Kırışıklıklarınız iyice artmışsa üst kirpiklerinize rimel uygulamak dikkati ve vurguyu kırışıklıklardan farklı bir yöne çekecektir.

Moral bozukluğu içinRegl Zamanı Nasıl Güzelleşilir?

Bu özel günlerin kadınlar üzerinde kontrol edilemez bir moral bozukluğu etkisi vardır. Molped Soft Care ile bu etkinin üstesinden gelebilirsiniz. Gün boyu kuru, gün boyu güvenli, cilde uzun süre nefes aldıran ipeksi yumuşaklıktaki yüzeyi ve koku oluşumunu engelleyen koku kontrol sistemi ile kendinizi rahat ve güvende hissedeceksiniz. Yüzünüze yansıttığı etkinin üstesinden gelmek için de yüzünüze yakın olan giysilerinizde beyaz, açık ama “uçuk” olmayan pembe veya mavi gibi renkler kullanın. Esmer ve soluk tenliyseniz benzinizin solgunluğunu saklamak için parlak, mavimsi beyaz renkleri tercih edin . Sarı veya kestane rengi saçlarınız varsa kırık beyaz renkler kullanın.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 132 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,480 saniyede oluşturuldu.