Renkli pedikür dosyası…

 Renkli pedikür dosyası…

Yazın renklerini ayaklarınıza taşıyın

Yaz geldi, sandalet ve terlikleri dolaptan çıkardık. Plajda güneşlenirken, akşamları dans  Renkli pedikür dosyası...ederken, herkesin gözleri ayaklarında olacak. Peki, ayakların yaza hazır mı? Uzun bir kıştan sonra ayaklarımız da renklenmeyi hak ediyor. Senin için hazırladığımız pedikür dosyasından ilham alarak, ayaklarına da yazı getirebilirsin.

Pastel renkler

Ayaklarına pastel pembe sürmeye ne dersin? Pastel ve cesur renklerden korkma! Yaz mevsiminde içini açan renkleri ayaklarına taşımalısın. Zıt renklerden de ilham alarak daha marjinal bir pedikür de yapabilirsin.Mesela, yaz mevsiminin temsilcisi, mavi ve beyazı ayaklarına taşıyabilirsin. Buradaki tek sınır, senin hayal gücün!

Çiçek açın

Ayaklarına da nail art uygulayabileceğini biliyor musun? Bunun için öncelikle açık renkte bir oje bazı kullanabilirsin. Daha sonrasında tırnaklarının ortasına veya kenarına çiçek motifleri çizebilirsin. İlk başlarda kolay ve iki renkli çiçekleri dene. Daha sonra daha karmaşık desenleri de deneyebilirsin.

Fransız pedikürünün geri dönüşü Renkli pedikür dosyası...

Fransız pedikürü her daim en moda olan görüntülerden biridir. Sen de bu pedikürü kolaylıkla ayaklarına yapabilirsin. Yeni başlayanlar için yapışkanlı bantlar hayat kurtarıcısı olabilir. Daha sonra onlara ihtiyaç duymayacaksın. Fransız pedikürünü illa doğal tonlarda yapmak zorunda değilsin. Farklı renklerde de deneyebilirsin, mesela mavi veya mor. Şimdi ayaklarını renklendirme zamanı, sen hangi pedikürü deneyeceksin?

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 130 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,480 saniyede oluşturuldu.