Sabah Seks Alarmı…

Erkek ile kadın arasındaki cinsellik istekleri farklılıkları arasında erkeğin sabah saatlerinde seks yapma isteği de bulunuyor. Peki sabahınızın sorunsuz geçmesi için ne yapmalısınız?

Kadınlar daha geç saatlerde cinsel ilişkiye girmek isterken, erkeğin gece boyunca bir kaç kere ereksiyon yaşaması sabah daha istekli olmasına yol açıyor. Partneriniz gözlerini ilk açtığı üç saniye içinde söylediği lafların ardından seks yapmak istemeyebilir ama ona yaklaşım biçiminiz isteğinizi elde etmenize yardımcı olacaktır.

Önceki geceden hazırlıklı olun

Sabah aktivitesinden önce sıcak yatağınızdan kalkmamanız için yatmadan önce hazırlık yapmalısınız. Yatağın yakınına naneli sakız ya da ağız kokusu gidericisi koymanız, sabahın erken saatlerinde size çok yardımcı olacaktır. Ayrıca uyumadan önce duş almayı da unutmayın. Ayrıca elinizin ulaşabileceği bir yerde de kondom olsun.

Biyolojik alarmınızı kurun

Sabah ilişkisi yaşarken işe geç kalmamak için biraz erken kalkmak çok iyi olacaktır. Bu yüzden, olduğundan daha erken uyanın. Partnerinizden daha önce uyanırsanız onu yavaş hareketlerle kendine getirebilirsiniz. Sizin olaya hazır olduğunuzu ancak yanınızdaki dişinin olaya ısınana kadar biraz zaman geçeceğini unutmayın. Sabah seksi ‘iyi bir gün’ ve ‘mükemmel bir gün’ arasındaki farkı yaratabilir.Nazikçe onu uyandırın

Nazikçe ve yumuşakça ona dokunun. Tüm vücuduna ve yüzüne öpücükler kondurun. Parmaklarınız onun saçlarında gezinsin. Bu cinsel yaklaşım onun pozitif bir şekilde uyanmasına yardımcı olacaktır.

Ona kendini seksi hissettirin

Kadınınız ilk uyandığı anda kendini seksi hissetmeyebilir. Bu yüzden onu moda sokun: ne kadar güzel olduğundan bahsedin. Dağılmış saçını, yastığın yüzünde oluşturduğu izleri görmezden gelin. Onu ne kadar çok istediğinizi söyleyin. Eğer sabah bunları söylerken yüzüne bakamıyorsanız yüz yüze olmayan bir pozisyon kullanın. Sırtınından ona sarılarak bunları söylemeniz ayrıca sizin onun sabah ki ağız kokusundan kaçmanıza da yardımcı olacaktır.

Sabah seksi gününüzün iyi geçmesine yardımcı olacaktır. Gün boyu yüzünüzden gülümseme eksilmeyecek ve gününüz ne kadar yorucu olsa da kendinizi enerjik ve mutlu hissedeceksiniz. Ancak her sabah seks yapmak sizi işten soğutabilir çünkü partneriniz sabah saatlerinde cinsel olarak pek bir şey hissetmez. Zaman zaman sabahları güne bu aktivite ile başlayın.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,505 saniyede oluşturuldu.