Saçı Uzatan Besinler…

Saçı Uzatan Besinler…

Sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olabilmek için sizler için hazırladığımız saçlarınız için çok faydalı olan bu besin listesine mutlaka göz atın…

Saçı Uzatan Besinler...-Sağlıklı saçlara sahip olabilmek ve sağlıklı saçlarınızı koruyabilmek gerek adına saç bakımı yapmanızın yanı sıra beslenmenize de dikkat ederek saçınıza faydalı besinleri tüketmeniz gerekmektedir. ,

-Omega 3 ve E vitamini bakımından zengin olan ceviz; Saçı Uzatan Besinler...saçlarınızın hızlı uzamasında ve saç tellerinizin güçlenmesinde etkilidir.

-Domatesi C vitamini sayesinde;Saçı Uzatan Besinler... saçın en küçük yapı taşı olan kolajen üretimine yardımcı olur.Domates maskesi de saç çıkartma da etkilidir.

-B vitamini bakımından zengin olan havuç; Saçı Uzatan Besinler...yeni saçların çıkmasında ve sağlıklı saçların korunmasında kilit bir rol oynamaktadır.

-C vitamini yönünden zengin olan kivi, Saçı Uzatan Besinler...saçınızın sağlığı açısından önemlidir.-

Bol miktarda protein bulunduran yumarta; Saçı Uzatan Besinler...saç sağlığı için en büyük paya sahiptir.Bu sebeple günde 1 tane haşlanmış yumurta hem genel sağlık hem de saçların güçlenmesi için mutlaka tüketilmelidir.

-B vitaminin bol bulunduğu bezelye; Saçı Uzatan Besinler...hızlı saç uzaması için birebirdir.Saç dökülmesi problemi çekenler için de daha fazla bezelye yemelerini öneriyoruz.

-A ve C vitamini bakımında fazla olan ıspanak; Saçı Uzatan Besinler...saç derisinin sağlığını açısından önemlidir. Ispanak,kepek ve mantar gibi saç derisi hastalıklarına karşı çok etkilidir.

-Günümüzün sağlık için en çok kullanılan besinlerinden olan brokoli ; Saçı Uzatan Besinler...saçın hızlı uzaması ve saç sağlığının korunması için vazgeçilmezdir.Kesinlikle brokoli yiyin!

-Parlak görünümlü saçlar için yeşil çay Saçı Uzatan Besinler...birebirdir! Kepek sorununu çözmek için saç derisini yeşil çayla yıkayın.

-Omega 3 yağı bakımından zengin olan somon; Saçı Uzatan Besinler...hem genel vücut sağlığınız hem de saç sağlığınız çok önemli bir gıdadır. Saçlarınızın çabuk ve sağlıklı uzamasını istiyorsanız; haftada bir somon yemeye özen gösteriniz.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 132 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,469 saniyede oluşturuldu.