Saçınızı Kestirmemeniz İçin 5 Neden…

Saçınızı Kestirmemeniz İçin 5 Neden…

Saçınızı kestirmeye karar verdiniz. Peki doğru zaman mı ya da gerçekten saçınızı kestirmenize gerek var mı? Sizlere yardımcı olmak adına saçınızı kestirmemeniz için 5 geçerli neden sıraladık…

Saçınızı Kestirmemeniz İçin 5 Neden...1. Saçınızı kestirerek şekil vermekle uğraşmayın!

Şapkalar ve saç bantları, uzun saçınızın şekle girmemiş olduğu günlerde kurtarıcınız olur. Bunlara alternatif olarak saçınız uzun olduğu için şık bir atkuyruğu yapabilir ya da örebilirsiniz. Kısa saça şekil vermek zordur!

2. Moda genelde uzun saçlara göre belirlenirSaçınızı Kestirmemeniz İçin 5 Neden...

Örneğin bu sene uzun saçlarda örgü çok moda! Fakat sizin saçınız kısa ise onları öremez ve saç modasından uzak kalabilirsiniz.

3. Erkekler uzun saç severSaçınızı Kestirmemeniz İçin 5 Neden...

Erkekler kısa saçlı kadınlara göre uzun saçlı kadınları daha çok beğenirler. Bunun en belirgin nedeni ise feminen görünüştür. Evrimsel nedeni de uzun ve sağlıklı saçlara sahip olan kadının erkek tarafından genel sağlığının iyi olarak algılanmasıdır.

4. Saç uçlarınız kırık diye kestirmek zorunda değilsiniz!Saçınızı Kestirmemeniz İçin 5 Neden...

Dove, saç kırıklarını 3 kullanımda yüzde 80’e kadar onaran yeni saç bakım kürü ile kırık saçlarını uzatamayan kadınlara yenilikçi bir çözüm sunuyor. Dove’un bakım kürü ile saçlarınızı ne zaman kestireceğinize kırıklarınız değil siz karar verin, saçınızı dilediğiniz kadar uzatın!

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,472 saniyede oluşturuldu.