Seks fantezilerinizi zenginleştirin…

Fanteziler, seks hayatına canlılık katar, çiftleri heyecanlandırır ve bir birleriyle zvkli bir cinsellik geçirmesini sağlar. Sevgili kadınlar, erkeğinizi yatakta dahada mutlu etmek için fanteziler kurun ve o fantezilerinize de zamanla zenginlik katın. Nasıl mı; aynen böyle;

Bir fantazinin hikaye içermesi gerekmez. Küçük şekiller, hayaller de (belli bir sahne, bir bakış, bir yüz, bir dokunuş) sizin için anlam ifade edebilir.

Sizi heyecanlandıran şey tamamen cinsel olmayabilir. Daha romantik ve duygusal olabilir. Birisinin yüzünüzü okşadığını, size sarıldığını düşünmek ya da birisinin size dokunmasına şaşırmak gibi.

Genellikle küçük ayrıntılar fantazi yaratmak için önem taşır. Sizin için önemli olan öğeleri keşfetmeye çalışın. Bazı kadınların tanımladığı, hoşlarına giden küçük noktalar: İlişki sırasında partnerlerinin çok fazla uyarılmış olduğunu düşünmek, partnerlerinin orgazma ulaşırken nasıl gözüktüğünü hayal etmek, partnerlerinin onların zevk alması için her şeyi yapması, değişik bir ortamda seks yapıyormuş gibi görünmek; tahtaların üzerinde, sualtında, karda, kumsalda ya da kendi kendine seks yapmak.

Duygulara odaklanma egzersizini bir fantaziyle birlikte yapmaya çalışın. Örneğin, kalçanızdaki hislere konsantre olun, vücudunuza dokunun ve sizi okşayan ellerin partnerinizin elleri olduğunu hayal edin.

Yukarıdakileri birkaç kez denedikten sonra, zevk alma seanslarınız boyunca fantazi kurmaktan hoşlanacak ve bunu daha kolayca yapabileceksiniz.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 130 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,494 saniyede oluşturuldu.