Seks kötü olduğunda…

 

Erkek arkadaşınızı çok seviyor ve onunla birlikte zaman geçirmekten çok keyif alıyor olabilirsiniz. Sizi düşündüren tek şeyse, yatak repertuarının kısıtlı olması. Özetle, işe biraz heyecan kalmak istiyorsunuz.

Yazar ve seks terapisti lan Kerner, erkeklerin kolaylıkla orgazma ulaşmalarından dolayı tahrik olmak için çeşitliliğe ihtiyaç duymadıklarını söylüyor. Dolayısıyla da yatakta heyecan yaratmak için yeni yollar aramıyorlar.

Ama seks terapisti Ava Cadell’e göre, kadınlar yatak odasında heyecan katsayısının yükselmesini istiyor. Cadell, “Biz kadınların orgazmı zihinsel uyarılar sonucunda gerçekleştiği için, tatmin olmak adına farklılığa ihtiyaç duyuyoruz.”

Panik olmanıza gerek yok. Erkek arkadaşınız içten içe bir değişiklik yapması gerektiğini düşünmese de, ona bir seçenek sunduğunuz takdirde önerinizi geri çevireceğini hiç sanmıyoruz. İçinde yatan yatak canavarını ortaya çıkarmak için, kafasına bazı yaramaz düşünceleri sokmanız şart! .Ona ateşli mesajlar atin…

Bunu sabah ilk fırsatta yapın ki akşam neler yapmak istediğinizi hemen öğrensin. Mesaj, “Akşam kendimi senin ellerine bırakmak istiyorum” gibi bir şey olabilir. Seks terapisti Gloria Brame “Bu sayede onun hayallere dalmasını sağlayabileceğiniz gibi, bir aksiyon planı oluşturmak için zamanı olduğunu düşünür” diyor.

Erkeğinizin daha çok yönlendirmeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, ona denemek istediğiniz seçenekleri sunan bir mesaj da atabilirsiniz. Ona seçme şansı vererek, erkekliğini daha güçlü bir şekilde hissetmesini sağlamanız gerekiyor.Ona ateşli mesajlar atin…

Bunu sabah ilk fırsatta yapın ki akşam neler yapmak istediğinizi hemen öğrensin. Mesaj, “Akşam kendimi senin ellerine bırakmak istiyorum” gibi bir şey olabilir. Seks terapisti Gloria Brame “Bu sayede onun hayallere dalmasını sağlayabileceğiniz gibi, bir aksiyon planı oluşturmak için zamanı olduğunu düşünür” diyor.

Erkeğinizin daha çok yönlendirmeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, ona denemek istediğiniz seçenekleri sunan bir mesaj da atabilirsiniz. Ona seçme şansı vererek, erkekliğini daha güçlü bir şekilde hissetmesini sağlamanız gerekiyor.Şik iç çamasirlarin önemi

Erkekler görselliğe önem verirler. Dolayısıyla seksi şeyler karşısında tahrik olur ve kelimelerden çok imajları daha iyi yorumlarlar. Bu yüzden, hayalinizdeki seksi temsil eden iç çamaşırları giymelisiniz.

Kerner, heyecanlı bir seks için fermuarlı bir şevler giymenizi tavsiye ediyor. Veya lise kızı kostümüyle oyun oynamak istediğinizi ona gösterebilirsiniz.                                                                                                                                                                          ONA AÇIK SAÇIK RÜYALARINIZDAN BAHSEDİN

Bir erkeğin egosu o kadar hassastır ki, yataktaki bazı hareketlerini beğenmediğinizi ona söylemeniz heyecanının tamamının sönmesine sebep olabilir.

Bunun için kullanabileceğiniz metot, ona bir gece önce gördüğünüz açık saçık bir rüyadan bahsetmek şeklinde olmalı. Ona rüyanızın tüm detaylarını anlatarak aslında ne yapması gerektiğini çaktırmadan kafasına sokabilirsiniz. Kücük aşk isiriklari.

Sevişmenin tam ortasındasınız ama sizi heyecanlandıran hiçbir şey yapmıyor diyelim. Bundan sonra yapmanız gereken, birkaç yumuşak aşk ısırığıyla ona yol göstermek olacaktır.

Cadell “Çok hafif bir şekilde erkeğinizin kollarını ısırmanız vahşi ve agresif bir hareket şekli olacaktır. Eğer bunu yatakta yaparsanız, ısıyı ve tempoyu biraz artırması gerekliği mesajını alacağından emin olabilirsiniz” diyor.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 130 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,464 saniyede oluşturuldu.