Seks yapmak için en uygun zamanlar…

Seks yapmak için en uygun zamanlar…

Kötü geçen bir günün ardından ya da iyi bir sporun ardından yapacağınız seksin diğer zamanlara göre daha verimli olacağını biliyor muydunuz?

Büyük bir sunum yapmadan önceSeks yapmak için en uygun zamanlar...

Yumuşak bir seks, sinirleri yatıştırıp kan akışını yavaşlattığından önemli bir iş sunumundan önce yapıldığında daha az stres veriyor.

SabahlarıSeks yapmak için en uygun zamanlar...

Vücudunuz sabahları seks yapmak için bütün koşulları oluşturuyor. Gerek yüksek testosteron gerekse yüksek enerji seviyesini kullanarak güne çok daha iyi ve verimli bir şekilde başlayabilirsiniz

Keyifsiz hissettiğinizdeSeks yapmak için en uygun zamanlar...

Neşeniz yerinde olmadığında aklınıza gelen son şeylerden birisi seks yapmak olabilir. Ama unutmayın ki seks yaparak farkında olmadan keyfinizi yerine getirebilirsiniz.

Periyodunuzun 14. günündeSeks yapmak için en uygun zamanlar...

Yapılan araştırmalara göre periyodunuzun 2 haftalık dönemlerinde klitorisin %20’ye kadar daha büyüdüğü gözlenmiştir. Yani bu dönemde yaptığınız sekslerde orgazm olma olasılığınız yükseliyor.

Spor sonrasındaSeks yapmak için en uygun zamanlar...

Egzersiz sonrası kan akışının hızlanması ve genital organların uyarılmasında normale göre büyük artış görüldüğü yapılan araştırmalarda kanıtlanmıştır.

Kötü bir günün ardındanSeks yapmak için en uygun zamanlar...

Sadece seks değil el tutmak gibi fiziksel aktiviteler dahi sizi yoğun ve stresli bir iş gününün ardından fazlasıyla rahatlatacaktır. Sevgiliniz kızgın olmanızın kaynağı değilse bunu doğru yönde kullanmakta fayda var.

Korkunç bir şey yaptıktan hemen sonraSeks yapmak için en uygun zamanlar...

Bu korkunç şeylerin içinde korku filmi izlemek ya da hız trenlerine binmek gibi adrenalinizi arttıracak herhangi bir aktivite olabilir. Vücuttaki adrenalin seviyesi yükseldikçe cinsel tepkiniz de doğru oranda artacaktır.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,490 saniyede oluşturuldu.