Seksi Korsan

melissa-haroKaliforniya’nın suyundan mı yoksa havasından mıdır bilemeyiz ama oradan çıkan güzelleri unutamıyoruz nedense. İşte bir güneyli güzel daha: Melissa Haro.

2008 ve 2009’da Swimsuit Dergisinin en gözde mankenlerinden biri haline gelen Melissa Haro Cayman Adasında yapılan Korsan Festivalindeki ilginç fotoğraflarıyla “En seksi korsan” ünvanını aldı. İşte en seksi korsan Melissa ile ilginç bir röportaj.

Son günlerde kafana en çok takılan şey ne?

Country müziğe bayılıyorum. Toby Keith’in konserine gittim ve unutamıyorum. En sevdiğim country müziği sanatçısı Carrie Underwood’dur.

Sessiz ve yağmurlu bir günde ne yaparsın?

Eve arkadaşlarımı davet ederim, ev partisini çok severim çeşitli oyunlar oynarız ama en sevdiğimiz Guitar Hero.

Bir erkeğin senin için yapmış olduğu en seksi şey ne?

Yemek yapması. Ben yemek yapabilen erkeklere bayılıyorum. Özellikle İtalyan yemeklerini yapabiliyorsa ona taparım. Spaghetti ve köfte en sevdiğim menü.

Bir erkek için yaptığın en seksi şey neydi?

Bir erkek için yaptığım en seksi şey dansetmekti. Dansederken çok seksi olduğumu söyleyen birçok kişi var.

Geçmiş yaşamında kim olduğuna inanıyorsun?

Babam benim geçmiş yaşamımda bir kuş olduğumu düşünüyor çünkü yapım gereği özgürlüğüme çok düşkünüm diye. Arkadaşlarım ise benim hızlı bir otomobil olduğumu düşünüyorlar. İkisinden birini seçmekte zorlanıyorum çünkü uçsammı yoksa çok hızlı mı gitsem bilemiyorum. Ama 65 model Corvette Stingray olabilirim.

Yarın yapacak bir sorumluluğun olmasa, işin olmasa ve sınırsız paran olsa ne yaparsın?

Kaliforniya’ya uçar arkadaşlarım ve ailemin yanında zamanımı geçiririm. Çünkü işim gereği ya Paristeyim ya da New York’ta. Kendini en seksi hissettiğin an neydi?

Swimsuit’in Cayman Adalarındaki fotoğraf çekiminde. Bütün çekimler boyunca kendimi tanrıça gibi hissettim. Ayrıca bütün hayatım boyunca yaptığım en güzel fotoğraf çekimlerinden biriydi bu.

Hangi tip erkekle çıkmazsın?

Dürüst olmayan ve daima kendini ön planda tutan. Beni tanıyan ve rahat bir insan isterim. Benimde onu o zaman tanımak için bir şansım olur.Ne zaman çıplak olmayı seversin?

Ne zaman olursa. Aslında sorun yaratmayacak heryerde çıplak olabilirim. Ama özellikle yatakta uyumayı isterim. İpek çarşaflar içinde.

Söylediğin en kötü yalan neydi?

Yalan söylemem. Evet şimdi size söyledim işte.

Barda yakışıklı bir erkek gördün, etkilemek için ne yaparsın?

Bir kiraz alıp dilimle saplarını düğümlerim ve ona veririm. Bunu yapmayı küçükken gittiğim bir düğünde çok sıkıldığım bir sırada öğrendim. Benden yaşca büyük bir arkadaşım bana kirazların saplarının nasıl dille düğümlenceğini öğretmişti. Bütün gece deneyip ebnde bu değişik numarayı öğrenmiştim. Sanırım bir erkeği etkileyebilir bu numara.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 164 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,424 saniyede oluşturuldu.