Sevdiğiniz erkeğe ideal eş olma tüyoları.!

Elbette ki her kadın sevdiği erkeğe ideal eş olmak ister, onun hayatında tanıdğı en mükemmel kadın olmak ister.

 Erkeğinize nasıl ideal bir eş olabilimeniz hakkında bilgiler sunuyoruz.

ARKADAŞLARIYLA TAKILMAK

Bunu yapın!

Arkadaşlarıyla birlikte maç izlemek.
Bir tatil gününde sevgiliniz ve arkadaşlarıyla koltuğa yayılıp saatlerce, sıkılmadan maç seyretmeniz ne kadar uyumlu ve rahat biri olduğunuzu gösterir. Ayrıca, onlarla yakınlaşma çabanızdan dolayı sevgiliniz size minnettar kalacaktır.

Bunu yapmayın!

Erkeksi davranmak.
Maç izlerken yüksek sesle tezahürat yapmaktan, bardakları sertçe tokuşturmaktan ve aşırı şakalar yapmaktan kaçının. Bunu en basit sekliyle şöyle açıklayabiliriz; bir erkeğin, kendisine arkadaşlarını anımsatan bir kadına karşı cinsel çekim hissetmesini bekleyemezsiniz.

HEDİYE ALMAK

Bunu yapın!

Sevdiği organizasyona bilet almak.
Tuttuğu takımın bir maçına ya da hayranı olduğu grubun konserine bilet almanız sizi onun gözünde düşünceli ve yaratıcı yapacak.

Bunu yapmayın!

Kolaya kaçıp kazak hediye etmek.
Annesinin ona devamlı benzer şeyler aldığını aklınızdan çıkarmamalısınız. Sizi annesine benzetmesini istemeyeceğinize eminiz.

MESAJ ATMAK

Bunu yapın!

Konuyu kısa mesajlarla anlatmak.
Mesajınızda “Geçen gece harikaydı. Bu gece tekrar görüşmeye ne dersin?” yazın. Yazdıklarınızın kısa ve kışkırtıcı olması sizinle daha çok ilgilenmesini sağlayacaktır.

Bunu yapmayın!

İki cümleden uzun içeriği olan mesaj yollamak.
Erkekler, mesaj yollamayı iletişim kurmanın en kısa yolu olarak görür. Sizin yolladığınız romanı okumak istemeyeceğinden emin olabilirsiniz.

SEVGİ GÖSTERİSİNDE BULUNMAK

Bunu yapın!

Hızlı bir öpücük vermek.
Sokakta yürürken ya da arkadaşlarıyla hep beraber otururken koluna girin veya yanağına küçük bir öpücük kondurun. Bu davranış hem kendini mutlu hissettirecek hem de onu gururlandıracaktır. Bunu yapmayın
Ona yapışmak.
Erkekler toplum içinde olduklarından biraz daha sert gözükmek isterler. Devamlı kucağında oturup, ilgi isterseniz bundan mutlaka rahatsız olacaktır.

EVDE EŞYA BIRAKMAK

Bunu yapın!

Kolyenizi unutmak.
Evinden çıkarken arkanızda küçük altın bir kolye bırakın. Kolyeyi her gördüğünde sizin de altın kadar değerli olduğunuzu düşünecektir.

Bunu yapmayın!

Banyosunda diş fırçası bırakmak.
Banyosundaki sahipsiz bir diş fırçası yakınlaşmak için gereğinden hızlı hareket ettiğinizin bir göstergesi olabilir. Bu da onu korkutur.

İÇ ÇAMAŞIRINA ÖZEN

Bunu yapın!

Şık ve seksi bir iç çamaşırı giymek
Beyaz ya da pastel tonlarda iç çamaşırları giymeniz, görünüşünüze özen gösterdiğinizi düşünmesini sağlar. Böylelikle hem sizi çekici bulur hem de feminen ve masum gözükmeye devam edersiniz.

Bunu yapmayın!

Çıkarması zor olan bir iç çamaşırı giymek
İddialı ve frapan iç çamaşırları görünüşte çok çekici olabilir. Ama sevgiliniz onları çıkarmaya uğraşırken çok meşgul olacağından ne kadar seksi olduğunuzun farkına bile varamayacaktır.

ORGAZM OLMAMAK

Bunu yapın!

Her şeye rağmen zevk aldığınızı söylemek.
Seviştikten sonra ona içten bir öpücük vermeniz, istediğiniz sonuca ulaşamamış olsanız da, zevk aldığınızı gösterir. Bir dahaki sefere işi garantiye almak için ellerini yönlendirin. Bu yardımınız hoşuna gidecektir.

Bunu yapmayın!

Taklit yapmak.
Sevişmenizin tatmin edici olduğunu düşüneceğinden, size gerçekten neyin zevk verdiğini hiçbir zaman öğrenemez. Bu da uzun vadede ilişkiniz açısından trajik sonuçlara sebep olabilir.

AİLESİNİ ZİYARET ETMEK

Bunu yapın!

Ev yapımı bir şeyler ***ürmek.
Pastaneden hazır bir ürün almak yerine, ev yapımı bir kek ***ürmeniz bu buluşmaya ne kadar önem verdiğinizi gösterir. Ayrıca annesi, oğlunun kız arkadaşının hamarat olmasından dolayı çok mutlu olacaktır.

Bunu yapmayın!

Pahalı bir hediye almak.
İlişkiye yeni başladığınız erkek arkadaşınızın ailesini ziyarete giderken kristal bir kase ya da pahalı bir içki almayın. Bu, ev sahibinizi tedirgin edebilir.

HAFTA SONU ŞEHİRDEN UZAKLAŞMAK

Bunu yapın!
Deniz kenarına ya da dağa gitmek.
Sörf ya da snowboard gibi macera temalı aktivitelere katılın. Adrenalin akışı aranızdaki bağı güçlendirecek ve birlikte eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacaktır.
Bunu yapmayın!
Oda-kahvaltıyı seçmek.
Taze kruvasan esliğinde sohbet etmek size romantik gelebilir ama bu tip antikalaşmış programlar erkekleri gerçekten sıkar.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 130 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,466 saniyede oluşturuldu.