Sevgiliniz Hangi Konularda Yalan Söylüyor?

yalan-sevgiliSevgilinizin ilişkinin başlarında hangi konularda yalan söyleyebilir? Erkeklere birkaç konuda bunun yardımını vermek gereklidir.

Kaçınılmaz bir gerçek olarak erkek yada kadın olsun farketmez yeni bir ilişkide yalan söyleme sanatını birçok insan uyguluyor. Bunun birsürü sebebi var ama ana nedenlerinden biri karşı tarafı etkilemek için uydurulan yalanlar. Diğer bir gerçek ise kadınların erkeklerden daha çok bunu yapması. Peki kadınlara ne kadar güvenebiliriz? Erkekler daha mı dürüst?

Burada önemli olan nokta, erkeklerin yeni bir kızla çıkmaya başladıklarında bu tür yalanları yememeleri. Sizin de bu tür yalanlara düşmemeniz için birkaç tüyo.

“Ben aslında şu kadar kişiyle çıktım…”

Kadınlar sayılar hakkında yalan söyler. Hepsi olmasada çoğu bunu yapar. Eski ilişkilerinin sayıları hakkında özellikle. Bununda aslında basit bir nedeni vardır. Siz eğer benim sadece 2 ciddi ilişkim oldu dediğiniz anda onun sizden sayıca fazla ilişkisi olabilmesi ihtimaline karşı bir savunmadır bu. Ters bir diğer durumda sizin çok ilişkim oldu dediğiniz zaman onun yalnızca 1 ilişkisi olması, onun tecrübesiz olduğunu göstermesin diye bu seferde sayıyı artıracaktır.

Nasıl başedersiniz: Bu durumu anlamanız onu rahatsız edeceği için bu konudan ya uzaklaşın yada ona gerçek duygularınızı söyleyerek olayın büyümemesini sağlayın.

Ortak zevkler, hobiler

Bir ilişkide ortak noktalar, hobiler ve zevklerinizin olması güzel birşeydir ama onun hoşlanmayacağı birşeyi söylerken kesinlikle araya yalan girecektir. İster bunlar yapılan bir spor olsun ister sinema veya bir hobi olsun. Sizin izlediğiniz bir futbol maçını sevdiğini söylemesini zaten beklemeyin. Ama bunlar sorun teşkil etmemeli.

Nasıl başedersiniz: Sonuçta ne kadar ortak noktanız olursa aşkınız o kadar büyük olur kuralı geçerli değildir. İlk aylarda söyleyeceği bu küçük yalanlara aldırış etmemeniz iyi olacaktır.Arkadaşların çok iyi

Sevgilinizin tüm arkadaşlarınızı beğenmesi imkansızdır, en azından ilk başta. Sonuçta sizin hayatınızın bir parçası olacaksa bu konuda yalan söylemek zorunda da kalacaktır.

Nasıl başedersiniz: Bu yalanı aslında anlamak bile istemeyebilirsiniz. Sonuçta sizinle birlikte olabilmesi için gerekliliklerden biridir bu. Ayrıca zamanı geldiğinde sizinde arkadaşlarınız hakkında gerçeği duyacak cesaretinizinde olması gerekmektedir.

Normalde bunu yapmam

Bowling oynarken bu lafı demesi doğru bir düşünce olabilir. Ama eğer yatakta veya bir ilişkide bunu söylüyorsa muhtemelen yalandır.

Nasıl başedersiniz: Yapmış olduklarını belki defalarca tekrarlamıştır. Ama bu kötü düşünceleri beyninizden atın ve sizinle yapmış olduğu hataları sevin.

O bir melek!

Abartı ve küçük yalanlar her ne kadarda bir ilişkide doğru gözükmese de flört süresinin ilk zamanlarında aranızın bozulmamasını sağlayabilir. Tüm yalanlara rağmen sizi elde etmek ve bırakmamak için çırpınıyorsa birkez daha düşünün. Sadece sınırları çizmeyi iyi bilmeniz gerekiyor. Tuttuğunuz takımın oyuncu isimlerini biliyorum demesiyle kriminal geçmişini saklaması aynı olay değil sonuçta. Ama siz yinede sevgilinizin bir melek olduğunu sanmayın.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 164 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,511 saniyede oluşturuldu.