Sevgilinize odaklanın ve birkaç saati yatakta hiçbir şey yapmadan geçirin.

Sevgilinizle veya eşinizle en yakınlaştığınız an sanılanın aksine seks öncesi değil sonrasıdır. Bu yöntemleri kullanarak aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz.

Sevgilinize odaklanın ve birkaç saati yatakta hiçbir şey yapmadan geçirin.

1. Eğer açsanız, pizza sipariş etmek yerine evdeki yiyecek ve içecekleri tercih edin. Böylece seks sonrası tensel titreşimlerinizi daha uzun süre canlı tutabilirsiniz.

2. Seksten sonra duş almak yerine birbirinizin boynuna masaj yapın. Bu masaj birbirinize hissettiğiniz yakınlığın perçinlenmesini sağlar.

3. Sevişmeye başlamadan önce cep telefonu, dizüstü bilgisayar ve televizyon gibi teknoloji ürünlerini kapatın, sadece birbirinize odaklanın.

4. Seksten sonra kendi tarafınızda uzanmak yerine, ona dokunacak şekilde uzanın. Örneğin onun elini tutabilirsiniz. Bu tür pozisyonlar sizi bağlantı halinde tutmaya yeter.

5. Seviştikten sonra birkaç tane mum yakarak romantik atmosferin devam etmesini sağlayabilirsiniz.

6. Sonraki bütün planlarınızı iptal edin. Birkaç saati sevgilinizle beraber hiçbir şey yapmadan yatağın içinde geçirin.

7. Romantik parçalar dinleyin. Şarkıların güzel zamanları hatırlatan melodiler olmasına özen gösterin. Yalnızca bu şarkıları dinleyerek konuşmadan bile birbirinize yakınlaşabilirsiniz.

8. Seksten sonra birbirinizi giydirin. Yavaşça sevgilinizin gömleğinin düğmelerini ilikleyin ve onun da elbisenizin fermuarını çekmesini isteyin. Bunu yapmanız özellikle hayvanlarda bulunan ve birbirleriyle ilgilendiklerinde ortaya çıkan iç güdüsel sahiplenme duygusunu tetikler.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 164 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,484 saniyede oluşturuldu.