Sevgilinizin Arkadaşıyla Nasıl Çıkarsınız?

En büyük risklerden birini taşıyan bu hareket sizin kızarkadaşınızdan ayrılıp onun yakın arkadaşıyla çıkmanız pekte doğru bir hareket gibi görünmesede hayatta çoğu kişinin başına böyle olaylar geliyor. Peki onun arkadaşıyla çok çıkmak istiyorsunuz ne yapacaksınız?

ex-intikamÖnce gözden geçirmeniz gereken ikisinin arasındaki ilişkinin boyutu ne kadar? Sizin ayrılmanız iyi bir şekilde mi oldu kötü mü? Ev arkadaşı ile çıkmanızdansa iş arkadaşıyla çıkmanız tabii ki daha kolay olacaktır. Her durumun ayrı bir önemi vardır o yüzden her seferinde farklı bir yol izlemeniz gerek.

Asla izin isteme

Birinci adım: Eski kızarkadaşından asla izin isteme. Eğer aranızda bir soğukluk yoksa eski kızarakdaşınız buna her zaman hayır diyecektir. Gerçekci olursak sizin ne birisiyle nede onun arkadaşıyla çıkmanızı istemektedir. Ona bunu söylediğinizden itibaren hoşlanmış olduğunuz onun arkadaşı içinde iyi bir seçim olmayacaktır. Siz ve yakın arkadaşı arasında kalacağından aklı karışacaktır.

İlk yapacağınız şey hoşlandığınız kişiyi tüm gücünüzle etkileyebilmek olacak çünkü eski kızarkadaşınız onun aklını çelmek isteyecektir bu yüzden bu konuda dikkatli olmalısınız.

İlk flört edin

Kızarkadaşınızın arkadaşına ilk başlarda davranış tarzınız çok önemlidir. İşleri biraz ağırdan alıp küçük şakalar, fiziksel temasın en aza indirildiği seviyeli bir flört evresi içinde olmalısınız. Bu konu dışında tanımadığınız bir yabancı ile bir ilişki yaşamak daha zordur, yani önceden tanıdığınız kızarkadışınızın arkadaşı ile bekar kaldığınız andan itibaren çıkmanız daha kolay olacaktır. Rekabeti kullanın

Kadınların doğası gereği kendi cinsleri arasında oldukça sert bir rekabet anlayışı vardır. En yakın arkadaşlar bile birbirlerini öylesiye kıskanmaktadırlarki. İş bir erkeği elde etmek olduğunda kadınların rekabeti üst boyutlara taşınır o yüzden bu anı kullanın.

Bu rekabeti ateşleyici kelimeler kullanabilirsiniz… “Senin gibi bir kızla daha önce hiç tanışmadım” gibi… Aklınızdan eski sevgiliniz geçmesede o kendisi ile eski arasında karşılaştırma sürekli yapacaktır. Aralarındaki rekabet size çok yarayacak.

Yan etkiler için hazırlıklı olun

Eski sevgilinizin, arkadaşıyla çıkmaya başladığınızı öğrenmesi sadece an meselesi. Bunu duyduğu an deliye dönecektir. O yüzden onun arkasından biraz işçevirmeniz gerekebilir.

Mümkünse eski sevgilinizin bu kötü haberi ilk sizden duymasında yarar var. Abartılı senaryolarla başkalarından duymasındansa sizden bu cümleleri duyması daha iyi olacaktır. Ve sakın yeni sevgilinizi eskisi ile bir gece eğlenirken tanıştırmayın. Ortalık karışabilir. (Biliyoruz içinizden bunu yapmak geçebilir ama)

Eski sevgilinizin arkadaşıyla çıkmanız bazı sonuçlar doğuracaktır. Olayları büyütmemek sizin elinizde eski sevgii göze alıp arkadaşıyla çıkacaksanız bu önerilere dikkat edin.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,347 saniyede oluşturuldu.