Sevgilinizin Ayrılmak İstediğini Gösteren 4 İşaret

ayrilik-sinyalHiçkimse beklenmedik bir ayrılık yaşamaz. Bazen ayrılığın ufukta olduğu oldukça açıktır, ama bazen de kız arkadaşınızın verdiği sinyaller bunu belirtir.

Eğer bu ipuçlarından birisini yakalayabilirseniz, kız arkaşınız sizi bırakmadan önce birkaç bişi yapabilirsiniz.

Arkadaşları sizinle konuşmuyor mu?

Arkadaşlarının da olduğu bir ortama girdiğinizde arkadaşlarının size karşı olan davranışlarının değiştiğini fark edebilirsiniz. Geçmişte, sizi kendilerinden biri kabul eden grup, siz oraya girdiğinizde sus pus oluyorsa bu bir işarettir. Eğer kız arkadaşınız onlara sizden ayrılmak istediğinden bahsetmişse onlar sizinle aranıza bir mesafe koyacaktır. Bunu da farkında olarak ya da olmayarak yapacaklardır. Bir odaya girdiğinizde sıcak bir karşılama bekliyor olacaksınız ama onları dillerini yutmuş gibi bulacaksınız. Bu klasik bir ayrılma sinyalidir.

Bir zamanlar ortak olan arkadaşınız artık tamamen onun

Bu sadece onun arkadaşlarıyla dolu bir buluşmaya davet edildiğinizde geçerlidir. Eğer sizinle ayrılmak istiyorsa arkadaşlarıyla buluşurken sizi de çağırmayı kesecektir. İlişkiniz süresince ortak olan arkadaşlarınız artık tamamen onun ve onun olacaktır. Örnek olarak ona yarın ki planlarını sorarsanız ve ‘arkadaşlarımla takılacağım’ diye bir cevap alırsanız bu da açık bir ayrılma sinyalidir.

Eşyaları evinizden kaybolmaya başladıysa

Banyoda onun diş fırçasını görmeye, aldığı çeşitli DVD’lerin rafınızda durmasına ve birlikte uyurken giydiği t-shirt’ü görmeye alışıksınız ama artık ortalıktan kayboluyorlar. Bu kayboluşları temizlik yaparken ortadan kaldırmaya bağlayabilirsiniz ama ne zaman ki hijyenik ped gibi kızlara özel şeylerin banyo dolabınızda artık olmadığını gördünüz işte o zaman oturup bir düşünün: kız arkadaşınız kişisel eşyalarını evinizden çıkartıyor ve sizden ayrıldığında eve unuttuğu birşeyi almak için geri gelmeyecektir.

Artık kavga etmiyorsunuz.

Devamlı kavga etmek ilişkinin bozulduğunu işaret etse de hiç kavga etmemek kız arkadaşınızın ‘hoşçakal’ demesinin yakın olduğunu işaret eder.

Eğer onu çılgına çeviren normal şeylere artık aldırış etmiyorsa bu onun artık bu tip şeyleri düşünmediği anlamına gelebilir. İlişkinizdeki tüm duygusal birikimi kaybetmiş olması muhtemeldir ve ondan bazı şeyleri almaya çalışırken soru sorsanız da yemi yutmayacaktır. Eğer onu çıldırtan durumlarda artık olağan dışı sakinse bu da bir ayrılma işaretidir.

Eğer bu ipuçlarından birisini yaşıyorsanız alarma geçin. Eğer listedekilerin hepsini yaşıyorsanız ilişkinizin bitmesi yakındır. Ne yapacağınıza karar verin: devam mı edecekseniz ya da yeni kızların derinliklerine doğru yatağa çarşaf mı sereceksiniz?

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 164 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,428 saniyede oluşturuldu.