Sevgilinizin niyeti ciddi mi yoksa sizinle eğleniyor mu?

Sevgilinizin niyeti ciddi mi yoksa sizinle eğleniyor mu?

Her ilişki ilk günlerinde heyecanlı ve eğlenceli olsa da aslında gelecekle ilgili birçok endişeyi de barındırır. Kafanızdaki soru işaretlerini azaltmak için, erkeklerin ilişkinize ciddi baktığını gösteren işaretleri yazdık.

Sevgilinizin niyeti ciddi mi yoksa sizinle eğleniyor mu?Erkekler zaman zaman karışık sinyaller gönderebilirler, özellikle de bir ilişkinin başlarındaysanız sizinle ilgili ne düşündüklerini anlamanız zor olabilir. Bu ilişki nereye gidiyor? Bana gerçekten değer veriyor mu? Hayatında nasıl bir yerim var? gibi sorulara boğuluyor olmanız da çok normal.

Tüm bu sorularınıza yanıt bulmak için birkaç işareti iyi değerlendirmelisiniz. Hayatınızdaki erkeğin sizinle ciddi bir ilişki istediğini gösteren işaretleri yazdık.

Sizi tanımak için çaba gösteriyorsaSevgilinizin niyeti ciddi mi yoksa sizinle eğleniyor mu?

Sizinle ilgili gelecek planları olmayan hiçbir erkek, isteklerinizi, hayallerinizi ya da beklentilerinizi öğrenmek için çaba göstermez. Boş zamanlarınızda neler yaptığınızı sadece muhabbet olsun diye değil, sizinle ortak planlar yapmak için soruyordur. Karşınızdaki erkek sizi tanımak için sürekli sorular soruyorsa, bunu kesinlikle olumlu bir işaret olarak görebilirsiniz.

Açıklama yapıyorsaSevgilinizin niyeti ciddi mi yoksa sizinle eğleniyor mu?

“Ne yapıyorsun?” gibi basit bir mesajınıza nerede, kimlerle olduğunu anlatan uzun bir cevap veriyorsa ya da yanındaki kişilerle ilgili açıklamalar yapıyorsa; sizin yanlış düşüncelere kapılmanızı istemediğini anlayabilirsiniz. Düşüncelerinize bu kadar önem vermesi, sizi hayatında önemli bir yere koyduğunun önemli bir işareti.

İhtiyacınız olduğunda yanınızdaysaSevgilinizin niyeti ciddi mi yoksa sizinle eğleniyor mu?

Hasta olduğunuzda ya da herhangi bir zor durum içinde kaldığınızda aradığınız kişi oysa, bu sizin ona ne kadar önem verdiğinizi gösterir. Siz durumu söyler söylemez yanınıza gelmeyi teklif ediyorsa ve bunu laf olsun diye yapmadığını gösteriyorsa, buradan size ne kadar önem verdiğini anlayabilirsiniz. Bu ilişkinin bir geleceği olmasını istediğini, sizin için kendi işlerini erteleyebilmesiden ve ona gerçekten güvenebilmenizden daha çok ne gösterebilir ki?

Yardım istiyorsaSevgilinizin niyeti ciddi mi yoksa sizinle eğleniyor mu?

Kararsız kaldığı bir konuda fikrinizi alması ya da ihtiyaç duyduğu bir anda sizi araması aslında size ve düşüncelerinize ne kadar önem verdiğini gösterir. Hiç kimse “öylesine” bir ilişki yürüttüğü birine, hayatıyla ilgili kararlar verirken fikrini sormaz. Bu aslında sizinle ilgili güzel düşüncelerini gösteren önemli bir ipucu.

Sizi gerçekten dinliyorsaSevgilinizin niyeti ciddi mi yoksa sizinle eğleniyor mu?

Bahsettiğiniz bir filme gitmeyi teklif etmesi ya da belki en sevdiğiniz yazarın bir kitabını alması aslında söylediklerinize ne kadar değer verdiğini gösteren önemli işaretler. Zaman zaman erkeklerin bizi dinlemediğinden şikayet ettiğimizi düşünürsek, öylesine söylediğiniz bir cümleyi bile unutmaması size ne kadar değer verdiğinin en açık işaretlerinden biri.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 168 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,390 saniyede oluşturuldu.