Sevgilinizle Seksi Bir Randevu Nasıl Yaparsınız?

seks-bulusmasiSevgilinizle cinsel hayatınızda deneyeceğiniz her yeni şey sizin ilişkinizin gücüne güç katacaktır. İşte size birkaç seksi buluşma için öneriler

Romantik buluşmalar ve anlar daha yeni tanıştığınız biri için yeterli olacaktır fakat uzun zamandır süren bir ilişkiniz varsa onu romantizmle besleyip hemde işin seks tarafınada biraz önem vermek gerekir. Onun için size oldukça yaratıcı olan içinde sekside barındıran birkaç öneri vermek ilişkinizi hareketlendirecek. İşte size aşk hayatınızı garanti altına alacak birkaç erotik macera…

Özel dans

Sevgilinizle böyle bir dans için yanıp tutuştuğunuzu biliyoruz. Peki ikinizinde oldukça şık giyinip güzel bir yemekten sonra birlikte seksi bir dans içine girmeniz tüm arzu oklarının size saplanmasını sağlayabilir. Kadınınız bu özel gece için size hep teşekkür edecek.

Tahrik edici bir yemek mönüsü

Saatleriniz geceyi gösterdiği sırada sevgilinizle afrodizyak dolu bir yemek yemeniz size mükemmel bir seks buluşması sağlayacak. İkinizin yalnız başbaşa yiyebileceği bir yemek yeri seçin. Daha sonra istiridye, şampanya, avakado, çikolata dolu bir mönü ile sevgilinizi yavaş yavaş beslemeye başlayın. Daha sonra yavaş yavaş soyunmaya başlasanız iyi olacak çünkü vücut üzerinden yiyebileceğiniz sıcak bir çikolata sosu, çilek, kavun ve krema size eşlik edecek. Ortamıda hoş kokular ve süslemelerle tamamlarsanız mükemmel bir seks buluşmasına hazırlıklı olun.

Yaramaz oyunlar

Cinsel ilişkinize heyecan katacak birkaç seks oyunu vardır. Bunların içinden yeni başlayanlar için strip poker ve diğer kart oyunları hem eğleneceli hemde kolay olanlardır.

Seks oyuncakları

İlişkinizde aşırıya kaçmadan yeni şeyler denemenin herzaman yararı olacak. Birbirinize açık olduğunuz sürece limitsiz eğlencenin kapılarıda açık olacaktır. İlişkinizi eğlenceli kılmak için bir gözatın.
Doğaya açılın

Mekan değişikliği cinsel yaşamınıza değişiklik getirecek. Mekan değişikliğinden kastımız evden otele geçin değil sadece riskin olduğu yerde heyecan ve zevkte vardır. Biraz doğaya açılıp yeni yerlerde aşk yaşamanın sakıncası yok. Ama yakalanmamak koşuluyla tabi. Kumsal, orman, nehir kenarları, deniz, bir çatı sadece siz ve sevgiliniz…

Beraber izleyin

Beraber izleyeceğiniz bir erotik film onu çok tahrik edecektir. Bunun için doğru filmi seçmek çok önemli ve doğru zamanıda. Yada film yerine erotik bir kitapta okuyabilirsiniz. Birlikte yapacağınız bu etkinlikleri çok seveceksiniz.

Seks buluşması için tüyolar

Benim kızarkadaşım bu fikirlemi duyarsa beni öldürür. Evet belki doğru olabilir ama kadınların düşüncelerini erkeklere açamadıkları kesin o yüzden bazen birşey söylemeselerde sizin fikirlerinizi destekleyeceklerdir. Denemekten kaçınmayın. Her zaman yeni fikirler kadınları baştan çıkarabilir. Kadınlarında rahatlamaya ve fantezilerini gerçekleştirmeye ihtiyaçları vardır o yüzden bu buluşmalara en az sizin kadar o da sevinecek.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 164 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,312 saniyede oluşturuldu.