Suda seksi güvenli hale getirin…

Seks deyince akla ilk olarak ıslak ve ateşli kelimeler geliyor. Peki, hiç düşündünüz mü suda seks yapmak nasıl olur? Muhakkak farklı bir deneyim olur fakat onun da kendine göre tehlikeleri var.

Sualtında cinsellik yaşamak isteyenler ise çok dikkat etmeli. Suda tehlikesiz bir cinsellik için bu tavsiyelere göz atın.

Seksi ama güvenli mi?

Suda seks eğlenceli gozükebilir ama güvenli değildir. Suyun içinde kondom kullanamazsınız. Araştırmalara göre klor ve sıcak su prezervatifin sağlamlığını bozuyor. Bir diğer problemde sudan dolayı kondomun kayması ve çıkması. Yedek kondom almakta yarar var.

Islak kalın

Su içinde olduğunuz için kuruluk olmayacağını düşünürüz. Su kadınlarda bazı durumlarda vajinal bölgelerinde kurumaya yol açabilir. Siz kuruluk için çeşitli kremleri yinede kullanın.

Biraz ıslanma vakti

Yukarıdaki gerekli önlemleri aldıktan sonra artık suda aşkı yaşayabilirsiniz.

Havuzda seks

Burada seçiminiz özel havuzunuzdan olmalı. Havuzda yüksek klor kadınlarda enfeksiyona yol açabilir buna dikkat etmek gerek. Havuzda merdiven ve köşeler sizin daha kolay cinselliği yaşamanızı sağlayacaktır.

Küvette-duşta seks

Eğer küvetiniz küçükse partnerinizle rahat hareket edemeyebilirsiniz ama duş seks için daha ideal bir yerdir. Hem su partnerinizi rahatsız etmeyecek hem de geniş alan kolayınıza gelecektir. Duşta tehlike dolu dakikalar yaşamamak için ayağınız kaymasın diye terlik giyebilirsiniz ya da yere bir şey serebilirsiniz.

Açık sularda seks

Kadınların vajinaları için tuzlu su en iyi seçenek değildir. O yüzden daha kısa ve kolay bir seks deneyin. Kum kaçmalarına da dikkat etmeniz gerekiyor. Ayaklarınızın yere basması ve dalgasız bir günün seçilmesi de gerekiyor. Ve özelliklede boş olan

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,468 saniyede oluşturuldu.