Tembeller için kilo verme yöntemleri…

Tembeller için kilo verme yöntemleri…

Spor salonunda saatler geçirmek size göre olmayabilir. Her gün brokoli yemek, yanınızda diyet yiyecekler tanımak da. Tüm bunları yapamayacak kadar tembel olabilirsiniz ama sizin için de çözümler var. Sürekli ne kadar yediğinizi hesaplamaya çalışmak bana göre değil diyorsanız tembeller için kilo verme yöntemlerini uygulayabilirsiniz.  

Tembeller için kilo verme yöntemleriTembeller için kilo verme yöntemleri...

– Kilo verme sürecinde su bizim en büyük yardımcımız olacaktır. Yemeklerden önce su içmek metobolizmayı hızlandırarak sindirimi kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda az yemek yemenizi sağlayacaktır.

– Kurutulmuş meyveleri yemek yerine her gün taze meyve yemek sizi gün içinde tok tutacaktır. Ayrıca taze meyveler daha az kalori aldırır.Tembeller için kilo verme yöntemleri...

– Günlük olarak yediğiniz porsiyon miktarını azaltın. Buna tabak küçültme yöntemi de diyebiliriz. Öğünlerinizde porsiyonları küçülttüğünüzde her seferinde daha az kalori alacaksınız ve bir süre sonra bu durum alışkanlık haline gelecekir.

– Spor yapmak bana göre değil diyorsanız evde yapacağınız işlerde sizin için bir spor olacaktır. Cam silmek,ev süpürmek gibi aktiviteleri yapmak kilo verme sürecini hızlandırır.Tembeller için kilo verme yöntemleri...

– Yemeklerinizi yavaş yavaş çiğneyerek yiyin. Çünkü hızlı bir şekilde mideye indirdiğiniz yiyecekler kısa bir süre için tokluk hissi yaratacaktır.

– Kilo vericem diye uzun süre aç kalmayın. Tüm gün aç kalıp akşam yemeğine yüklenmek size bir fayda sağlamaz.

– Atıştırmalık olarak lif yönünden zengin olan besinleri çok faydalıdır. Yoğurt, yağsız patlamış mısır, keten tohumu, tam tahıllı ekmek gibi seçenekleri deneyebilirsiniz.Tembeller için kilo verme yöntemleri...

– Uyku düzeninize dikkat edin.Uykunuzun ne eksik ne de fazla olmasına dikkate din.Ayrıca yatmadan 4 saat önce yemek yemeği bırakmalısınız.

– Gün içinde yapılan ikramlara hayır demeyi bilin.

– Tatlı olarak parça çikolata yiyebilirsiniz.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 131 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,497 saniyede oluşturuldu.