Ten Temasına Nasıl Geçilir?

sabah-sexKarşınızdaki kadınla bir ten teması içine girmeyi planlıyorsunuz fakat ona bir türlü doğru yoldan yaklaşamıyorsunuz. Aranızdaki sınırı yokedip sizin ona dokunmanazın formülünü açıklıyoruz!

Bir bayanla girilebilecek herhangi bir fiziksel temas azımsanmayacak kadar önemlidir. Gerek birlikteliğinizin başlarında olsun, gerekse yeni tanışmış olduğunuz bir kız olsun ten teması ilerleme kaydettiğinizin göstergesidir. Bu noktaya geçebildiğiniz takdirde bu teması uzatmak, sıklığını ya da yoğunlunu ayarlama konularında çalışmaya başlayabiliriz. Dokunma bariyerini kırmanın bir çok yolu var, bizde böyle bir şeyi düşündüğünüzü varsayarak ten teması için gerekli bazı yaklaşımları size yardımcı olması açısından listeledik.

Yüzündeki kirpiği temizle

Evet, romantik komedi filmlerinden daha çok gerçek hayatta görebileceğiniz şeyler bunlar ama yaptığınız zaman ufacık bir tüyü suratından almak bile ona şaşırtıcı gelebilir. Bu ona “sana çok dikkatli bakıyorum ve en ufak şey bile gözümden kaçmaz” demek oluyor. Yaptığınıza güle bilir ama 10 seferin 9’unda bunun hoş bir ten teması olduğunu kabul edecektir.

Elinden tutup bir yere götürün

Böyle bir şey yapmak az risk içerir. Sizin liderliğinizi, sosyal güvenilirliğinizi ve koruyuculuğunuzu gösterir. Onu bir odada yönlendirmeye ihtiyaç duymadığını sizde biliyorsunuz ama hem ona hem de odadaki bulunan diğer kişilere onunla ilgilenmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğunuzu gösteriyorsunuz.

Masaj teklifinde bulunun

Eğer stresli yada yorgun olduğundan bahsediyorsa hemen harekete geçin ve omuzlarını ovabileceğinizi önerin. Bu fikre bayılacaktır ve bu, ellerinizin onun vücuduyla tanışması için iyi bir fırsat olacaktır. Yaptığınız şeyin doğru olduğundan emin olun, fazla baskı uygulanmış bir sinir romantik bir fiyasko yaşamanıza neden olabilir. Eğer daha önce kimse yapmış olduğunuz masaj konusunda iltifatlarda bulunmadıysa sağlamcı olup omuzlarını yavaş ve hafifçe ovalayıp bitirebilirsiniz.Dans ediyorsanız temasta bulunun

Bu tekniğin güzel yanı, eğer dans ediyorsanız elinizi onun istediğiniz her yerine dokundurmaya hakkınız var demektir. Tamam belki tam olarak her yeri değil ama kesinlikle elinizi onun beline koymaktan ve daha da yakınlaşmaktan çekinmeyin.

Şakacıktan bilek güreşi ya da kas yarışması yapın

Bu eğlenceli teklif onunla fiziksel temasa geçmenizi sağlarken en modern kadının bile kabulleneceği cinsiyet rollerini de ortaya koyacaktır. Tabii sizin kaslarınızdan daha büyük kasları olan birine bu tür bir ten temasını sağlamak uygun olmayacaktır.

Ten temasının son noktası

Eğer üşüdüyse ellerini alın ve ovuşturun. Yine, bu biraz tehlikeli bir yöntem olmasına karşın eğer tutarsa onun gülmesini ve bir bağ kurulmasına büyük katkı sağlar. Bu aynı zamanda sizin birkaç saatliğine bile olsa sıcak ve güvenilir bir verebileceğinizi gösterir. Ama arkadaşlarınızın seyretmediğinden emin olun.

Ona el falı bakmak istediğinizi söyleyin

Bu numara biraz çocuksu olmakla birlikte yüzsüzlüğünüz sayesinde o size bakarken sizde tutmuş olduğunuz ele odaklanıp her türlü kuru yapabilir ve onu gülümsetebilirsiniz. Örneğin: “ Aman tanrım az önce çıplak neye benzediğin konusunda bir fikir sahibi oldum. Pardon bir saniye şunu bir daha görebilirmiyim?” dediğimi anladınız mı?

Uzanın ve…

Arada bir gayret sarf etmeden bir kadınla istediğiniz bir yere gitmek imkânsızdır. Bu yüzden bahsetmiş olduğumuz teknikleri uygulamaya geçmelisiniz. Kaybedecek neyiniz var ki?

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 164 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,470 saniyede oluşturuldu.