Tutkulu Öpüşme Teknikleri! Tutkulu Öpüşme…

Tutkulu Öpüşme Rehberi ! Tutkulu Öpüşme Teknikleri! Tutkulu Öpüşme

 

TUTKULU ÖPÜŞME REHBERi

SEKSİ BİR NEFES

İlk önce çok hafif bir dokunuşla dudaklarınızla dudaklarına dokunun, sonra başınızı eğip ona sokulun. Dudaklarınızla dudaklarını ısıttıktan sonra, sıra onları dilinizin ucuyla yalamaya geldi. En son, hafifçe üfleyerek, dudaklarını serinletin. “Dudaklarınızı dudaklarına hafifçe sürterseniz, sevgilinizin heyecanlandığını göreceksiniz” diyor “The Kissing Book” (Öpüşme Kitabı) adlı kitabında yazar Tomima Edmark. “Sonra hava vererek dudaklarının nemini alırsanız, hisleri gerçekten doruğa ulaşacaktır” diye ekliyor.

VAKUM ÖPÜCÜĞÜ

Bu cesur hareket sevgilinize patronun kim olduğunu gösterecek. Parmağınızla dudaklarının çevresini çizin (üst dudaktan başlayarak alt dudakta bitirin). Alt dudağına indiğinizde, onu baş parmak ve işaret parmağınızın arasında toplayın (çocukların küsme hareketi gibi). Sonra, başını daha yakına çekerek, daha önce parmaklarınızla tuttuğunuz dudağını şimdi dudaklarınızla kavrayın. “Parmaklarınızın dokunuşu dudaklarınızınkinden daha serttir ve sevgilinizde fırtınalı duygular uyandırır” diyor William Cane, “The Art Of Kissing” (Öpüşme Sanatı) adlı kitabında.

SENKRONİZE NEFES

Bu hareket, onu nefessiz bırakacak. Dudaklarınızı sevgilinizin dudaklarıyla birleştirin ve derin nefes alın. Hareketi yavaş tutun ki, aranızdaki nefes alışverişi sert olup, akciğerlerindeki havayı vakum gibi çekmesin! Bu hareket sırasında onun katılımına da ihtiyaç duyacaksınız, o yüzden başlamadan önce ne yapmak istediğinizi ona anlatın.

Ağzındaki havayı yavaşça çektikten sonra, nefes verip, bu kez kendi nefesinizi ona verin. “Bu hareketin başarısı senkronize olmanıza bağlı.” diyor Cane.

VAMP KADIN

Sevgilinizin boynuna doğru eğilirken, etini dişlerinizin arasına alıp bırakın. Unutmayın, erkeklerin yüzde 80′i acılı seksi sever. Uyarılınca, vücudunuz endorfin salgılar ve bu hormon acıyı hissetmenizi bloke eder. 26 yaşındaki S: “Boşalmaya yakınken, daha sert hareketlere ihtiyacım var. Sevgilim ‘Benimsin’ dercesine dişlerini etlerime geçirirken, aklım başımdan gidiyor” diyor.

EMMENİN GÜCÜ

Bu öpüşme stili erkeğiniz için son derece uyarıcı. Başınızı hafifçe arkaya kaldırın. Sevgilinizin üst dudağını dudaklarınızın arasında kavrayın, sonra başınızın yerini değiştirerek, ondan sizin alt dudağınıza aynı şeyi yapmasını isteyin. Önce hafif dokunarak, sonra daha ateşli, sonra yine hafif öpüşün ki, bu hız değişimleri onu daha fazla heyecanlandırsın. Başınızı bir yandan diğer yana çevirerek, alt dudaklarınızdan, üst dudaklarınıza geçirin. Eski Hint inancına göre, üst dudağı klitorise bağlayan bir sinir yolu vardır.

DONDURMA HAYALİ

Romantik bir yemek sonrasında bir dondurma ve bir kahve ikram edin. Ağzınızı kahveyle ısıtıp, ona sıcak bir öpüşme sürprizi yapın. Sevgilinizin ağzını ısıttıktan sonra, kendi ağzınıza bir kaşık dondurma alın ve bu sefer ağzını buzlu dilinizle soğutun. “Sıcak soğuk değişimi sinir uçlarını harekete geçirir. Bu, orgazma benzeyen bir histir” diyor Cane. 29 yaşındaki M., bu hissi ilk defa yaşadığında neler hissettiğini itiraf etti: “Sevgilimle ben bu öpüşmeyi şans eseri bir barda keşfettik. Ben buzlu bir viski istemiştim, o ise sıcak çikolata. Sıcak dudaklarıyla buz gibi dilime dokunurken, kalbimin daha hızlı atmaya başladığını hissettim. Ne zaman viski içsem, aklıma o gece geliyor.”

HAZİNE AVCISI

Bu tekniği erojen bölgelerini keşfederken kullanabilirsiniz. Boyun ve köprücük kemiği arasındaki yerle başlayın. Dilinizle ufak daireler çizerek, vücudunun diğer yerlerine de geçin. Reaksiyonlarına dikkat edin. Hangi bölgesine dokunurken daha çok heyecanlandığını görün ve dilinizle bütün vücudunu gezdikten sonra, dönüş yolunda oralara daha fazla ilgi gösterin. “Erojen noktalar sadece erkekten erkeğe değişmez, aynı zamanda günden güne de değişebilir” diyor Cane. Öpücüklerle bu gizli yerleri kolayca keşfedebilirsiniz. Her defasında gizli bir hazine bulma şansınız var.

İÇTEN ÖPÜŞME

Bir dahaki sefere onu öptüğünüzde dilinizi, damağından başlayıp, ağzının ta arkalarına kadar geçirin. Sonra, dilinizi yumuşak tutarak dişlerinin arka duvarlarını süpürün. Aynı hareketi alt dişleri için tekrarlayın. Son olarak dilinizi tamamen onunkine dolayın. “Bu hareketin sihirli bir gücü var, çünkü ağzının her santimini dilinizle geziyorsunuz. Sıradan bir öpüşmede ağzın birçok tarafı keşfedilmezken, bu öpüşme sırasında yeni zevk noktaları keşfedebilirsiniz” diyor Cane.

ELEKTRİK ŞOKU

Boynuna dokunurken hafifçe mırıldanırsanız, zevkten uçtuğunuzu belirtmek için yeterli olacaktır. “Sesiniz teninde hissedebildiği bir titreşim oluşturur” diyor Edmark. Ağzınızı, çenesinin başladığı yere yerleştirin ve boynuna dokunurken çeşitli sesler çıkarın. Çıkardığınız sesleri çeşitlendirmeniz vücudunda ateşli hisler uyandıracaktır.

EROTİK İTİŞME

Sevişme sırasında erkeğinizin yaptığı her itme hareketiyle heyecanı daha çok artar. Aynı çarpıcı sonuçları bu hareketin dudak dudağa versiyonundan elde edebilirsiniz. Kapalı dudaklarınızı dilinizle aşın, sonra, aynı sevişme sırasındaki gibi, dilinizle içeri-dışarı hareketine başlayın. “Bunu sevgilimle bir kez sevişmeye başlarken denedim. Hareketi son derece seksi buldu. Ağzımla yaptığımız bu hareketi aynı anda basen bölgemizle yapıyorduk. Orgazma yaklaşırken ağız hareketinden vazgeçmek zorunda kaldık. Bağırmaya yakınken, dil hareketlerimize devam etmek pek kolay olmayacaktı” diyor 29 yaşındaki Selen.

Dilinizi Kullanmak

Öpüşmenin ilerleyen safhalarında kullanılmalıdır. İlk etapta partnerinizin dudaklarını yumuşakça yalamaya başlayın. Partnerizi öpmeden dudaklarını nemlendirin. Öpüşmeye başladığınızda kendi dudaklarınızı da nemlendirmeyi unutmayın; kuru dudaklar yumuşak hissini vermez!

Dilinizi partneriniz boynundan kulağına, geçtiğiniz bölgeleri hafifçe yalayarak götürün. Kulak memesini de emebilirsiniz. Kulağını ağzınızla kapatıp derin nefes alın. Nefes verirken dikkatli olun! Hızlı nefes vermeniz partnerinizi rahatsız edebilir.

Fransız Öpücüğü

İnsanların yapabileceği en kötü şey bu durumda ağızlarını tamamen açmaktır. Ağzınızı bir lokma açın. Dilinizin ucunu partnerinizin kabul etmesini sağlayın; siz de onunkini. Bu oynaşmadan sonra partnerinizin dilini hafifçe emmeye başlayın.

Partnerinizin dudaklarını hafifçe emin ve yallayın. Herkesin dudak dokusu, yumuşaklığı ve tadı farklıdır. Bunu anlamaya çalışın. Öpüşen kişi olarak yaratıcı olun. Bu arada dişlerinize dikkat! Çenesini hafifçe ısırmanız hoş olsa da “fransız öpücüğünde” dişlerin fazla ön planda olması zevki kaçırabilir.

En Önemlisi!

Nasıl öpülmek istiyorsanız, partnerinizi öyle öpün. Bir düşünün! En çok kiminle öpüşmek hoşunuza gitmişti? Neden? Onun sizi öpmesinde ne gibi fark vardı? Bu metodları siz de başkalarının üzerinde uygulayın.

Gözler

İnsanlar genelde öpüşürken gözlerini kapatırlar. Bu düşünmeden, otomatikman yaptığımız bir şeydir. Bundan vazgeçmeye çalışın. Öpüşürken gözlerinizin açık olması sizi değişik boyutlara taşıyacaktır. Buna izin verin.

Hassas Bölgeler

Partnerizin vücudundaki hassas bölgeleri ona sormadan bulmaya çalışın. Dudaklarınızla onun vücudunu keşfedin ve partnerizin verdiği sinyallere dikkat edin. Size daha sıkı sarılmaya başlıyor mu? Nefes alışının hızında bir değişiklik var mı? Genelde hassas olarak adlandırılan bölgeleri şöyle sıralayabiliriz; uylukların iç kısmı, dizlerin arkası, meme başları, kolların altı, göbek çukuru. Hayal gücünüzü kullanmayı unutmayın.

YÜREĞİNİ HOPLATIN

Onu ne zaman böyle öpmeli: Kendinizi ateşli ve romantik hissettiğiniz anlarda.

Nasıl öpmeli: Dudaklarının etrafına (kesinlikle dudaklarına değil!) milyonlarca öpücük kondurarak ise başlayın. Sonra yavaş yavaş dudaklarına yönelin ve dilinizle onun dudaklarını ufak ufak yalayın. Muhteşem olacak!

Bu stil niye iyi? Partnerinizin ağzını ve dudaklarını artık ezberlemiş olmanız gerekli. Onu bir anda öpücük cennetine göndereceğinizden emin olun!

Uyarı! Kesinlikle kaba olmamalısınız. Ateşli bir öpüşmeyi kan davasına çevirmemeniz açısından bu çok önemli!

KIZGIN ÖPÜCÜK

Onu ne zaman böyle öpmeli: İlişkiniz ciddi boyutlarda ise ve birbirinizi gerçekten iyi tanıyorsanız.

Nasıl öpmeli: Yüzünü ellerinizin içine alarak gözlerinin içine uzun uzun bakin..

Onu sarhoş edebilecek bir istekle öpmeye başlayın. Dudaklarınızla birlikte dilinizi de kullanmayı unutmayın. Zaman zaman dudaklarını hafifçe ısırmayı ihmal etmeyin. Öpüşmenin en kizismisaninda ondan uzaklaşın ve burnunun ucuna ufak bir öpücük kondurun, çıldıracaktır!

Bu stil niye iyi? İnanın gösterip de vermemek en iyi taktiktir!

ONU BOYNUN DAN AVLAYIN

Onu ne zaman böyle öpmeli: Ne kadar şehvetli olabileceğinizi göstermek istediğinizde.

Nasıl Öpmeli: İse boynuna ufak ve tutkulu öpücükler kondurarak başlayın. Ellerinizle saçlarını okşarken, boynunu da bir vampir edasıyla hafif hafif issirabilir, ateşli ateşli öperek onu çıldırtabilirsiniz!

Bu stil niye iyi? Boynuna bir kedi gibi sokulmanız ona harika duygular yaşatacaktır. Emin ol! Bu arada boynunda bıraktığınız izler sayesinde herkes onun bir sevgilisi olduğunu anlayacaktır! Uyarı! Çok sert öpmeyin sakin, biricik sevgilinizi haftalar boyu geçmeyecek morluklar içerisinde bırakmak istemezsiniz herhalde!

ONU DİLİNİZLE MAT EDİN

Onu ne zaman böyle öpmeli: Kendinize hakim olamadığınızda.

Nasıl Öpmeli: Ona sıkıca sarıldıktan sonra dudaklarına uzun süren kocaman bir öpücük kondurun. Ateşli öpücüğünüzü dilinizi kullanarak sürdürün. Onu çılgına çevirene kadar öpmeye devam edin!

Bu stil niye iyi? Bu tarz bir öpüşme, karsınızdakini masumca tavlamaya değil çıldırtarak bastan çıkarmaya yarar.

Uyarı! Onu bu şekilde öpmek istiyorsanız issiz yerleri tercih edin. Öpüşürken çok zevkli olan bu stil, seyredenler açısından pek de hoş karşılanmayabilir.

ONU SERSEMLETİN

Onu ne zaman böyle öpmeli: Onu gördüğünüz ilk an.

Nasıl öpmeli: Yavaş yavaş başınızı onun çenesine doğru eğin ve dudaklarına uzun bir öpücük kondurun. Onu öpmeye devam etmeden önce biraz ara verin ama yine de dudaklarına çok yakın mesafede olun. İkinci öpüşmeniz çok daha uzun ve tutku dolu olmalı bunu unutmayın.

Bu stil niye iyi? Bu tarz bir öpücük birbirinizin öpüşme ritmini yakalamanız açısından oldukça faydalıdır.

Uyarı! Bu öpücük, dudaklarınızı kullandığınız kadar kalbinizi ve ruhunuzu da isin içine sokabildi?iniz takdirde iyi olacaktır!

VE ONU HİSSEDİN

Onu ne zaman böyle öpmeli: Ona sarilin ve alnına ufak bir öpücük kondurun. Sonra yavaş yavaş gözlerine, burnuna çenesine ufak ufak öpücükler kondurmayı sürdürün bu arada parmak uçlarınızla onu okşamayı da unutmayın. En sonunda hiç beklemediği bir anda onu dudaklarından uzun uzun öpün!

Bu stil niye iyi? Öpüşme sırasında en önemli organlar dudaklar değildir. Yüzün her bölgesi ateşli bir öpücüğe açıktır aslında.

Uyarı! Kibar olmaya dikkat edin. Özellikle onun göz çevresinden öperken dikkatli olmalısınız. Aksi takdirde kaş yapayım derken göz çıkartabilirsiniz!

FRENCH KİSS

Ağzınızı açık tutarak ona doğru yaklaşın. Dilinizi de kullanarak yuvarlak hareketlerle onu öpün.Dilinizin ağzının içinde olması bu öpüşme stili için çok önemli bir ayrıntı.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,526 saniyede oluşturuldu.