Üniversitelilere yüzde 30 indirimi devam ediyor…

Kaspersky Lab’in, yeni nesil virüslerden koruyup internette güvenli gezinmeyi sağlayan Kaspersky Internet Security 2010 ürününde üniversite öğrencilerine yönelik kampanyası uzatıldı.

Kaspersky Lab Türkiye Genel Müdürü Murat Göçe, kampanyayı yoğun talep üzerine uzattıklarını belirterek, “Üniversiteliler, [email protected] adresimize edu.tr uzantılı e-posta adreslerinden e-posta yollayıp Kaspersky Internet Security 2010 için yüzde 30 indirimli alabilir” diyor.

Güvenlik içerik yönetim çözümleri geliştiren öncü firmalardan yazılım devi Kaspersky Lab, yeni nesil virüslere karşı geliştirilen son ürünü Kaspersky Internet Security 2010’da, öğrencilere yönelik kampanyasını uzattı. Kaspersky Lab Türkiye Genel Müdürü Murat Göçe, kampanyanın yoğun ilgiyle karşılandığını vurgulayıp, “Üniversite öğrencilerinin yoğun ilgisi biz süre uzatmaya yöneltti. Böylece, kampanyamızdan yararlanmak isteyen öğrencilere yeni bir fırsat sunuyoruz” dedi.

Kampanyanın üniversite öğrencilerini kapsadığının altını çizen Göçe, kampanyadan nasıl yararlanılabileceğini şöyle anımsatıyor “Üniversite öğrencileri yenilenen kaspersky.com.tr sitemize girip, kampanya banner’ine tıklayarak veya [email protected]’ye edu.tr uzantılı e-posta adreslerinden bir mail yollayacaklar. Bilgilerin doğruluğu tespit edilir edilmez kendilerine indirim kodu yollanacak. Üniversite öğrencilerimiz de kaspersky.com.tr/satis.html sitesinden Kaspersky Internet Security 2010’u bu indirim kodu ile yüzde 30 daha ucuza alabilecekler. ”

Göçe, gençleri bilgi güvenliği konusunda geleceğe yönelik tehditlere karşı bilgilendirmeye çok önem verdiklerini belirterek, Kaspersky Lab uzmanlarının yenileyip geliştirdiği Kaspersky Internet Security 2010 yazılımının gençlerin tüm beklentilerini karşıladığını söylüyor. Piyasaya Türkçe olarak sunulan yazılımının, internetten gelen tüm tehditlere karşı tam koruma sağladığına dikkat çeken Göçe “Öğrenciler, yeni ürünümüzün sahip olduğu  Sandbox(kum havuzu) özelliği çok sevecek. Zira, bu özellik ziyaret edilen siteyi önce güvenli sanal ortamda gelişmim aktivite (HIPS) teknolojileri kullanılarak tarıyor. Şüpheli ya da zararlı kod içerdiğini belirlemesi halinde siteye erişimi engelliyor. Böylece gençlerin karşısına daha güvenli ve yalıtılmış bir çalışma ortamı çıkıyor. Ayrıca, yeni uygulamalar Windows 7 ile Microsoft Servers 2008 R2 ile de son derece uyumlu” diyor.

Üniversite öğrencilerinin yüzde 30 indirimli satın alabileceği Kaspersky Internet Security 2010’un Kaspersky online satış sitesindeki kampanyasız satış fiyatı 35 dolar + KDV olduğu belirtiliyor.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 128 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,462 saniyede oluşturuldu.