Uzaktaki sevgilinizi cep telefonuyla etkileyin…

Uzaktaki sevgilinizi cep telefonuyla etkileyin…

Uzak mesafeli bir ilişki yaşıyorsunuz ve sevgilinizle sadece cep telefonu ile görüntülü olarak görüşebiliyorsunuz. Bu tüyolarla sevgiliniz uzakta bile olsa kendinize aşık edebilirsiniz…

Uzak mesafeli ilişkilerde iletişim hep problem olmuştur. Cep telefonu devrimi sonrasında yüksek kalitede görüntülü iletişim sağlayan telefonların devreye girmesiyle şimdi bu sorun ortadan kalktı. Uzaktaki sevgilinizi cep telefonuyla etkileyin...Yeni akım Görüntülü Dating! Ve görüntülü dating’in de kendine göre olmazsa olmazları var. Siz de sevdiğinden uzakta yaşıyorsanız, kaliteli bir görüntüyle sevgilinizle görüşebilirsiniz. Nasıl mı? HD görüntü sağlayan Samsung cep telefonlarından birini tercih edebilirsiniz.

Örneğin  sevgilinize HD görüntü kalitesinde ulaşabilirsiniz. Uzak mesafeli bir ilişki yaşıyorsunuz ve sevgilinizle sadece görüntülü olarak görüşebiliyorsunuz. Neyse Cep telefonunun sunduğu yüksek ses ve görüntü kalitesi sayesinde sevgiliniz sanki yanınızdaymış gibi hissetmenizi sağlıyor. Görüntü bu kadar net olunca da size güzel görünmek için biraz daha fazla çaba sarfetmek düşüyor.İşte size cep telefonu üzerinden sevgilinize güzel görünmenizi sağlayacak birkaç ipucu:

1) Tebessüm ve odaklanma

İletişimdeki en önemli kural: Tebessümdür. Konuşurken içten bir şekilde tebessüm etmek ya da gülümsemek sizi çekici yapar. Bunu yaparken direkt göz teması kurmayı da unutmayın. Konuşurken sevgilinize bakın. Konuşurken başka bir yere bakarsanız güvenilmez ve ilgisiz görünürsünüz.

2) Renk seçimi

Kamerada mavi en iyi görünen renktir. Kıyafet seçiminizde kırmızı gibi çok canlı renkleri tercih etmeyin. Ayrıca düz renk kıyafetler giymelisiniz ki sevgilinizin dikkati dağılmasın.

3) Makyaj

Her tür ışıkta kusurları kapatacak bir fondöten sürün, yanaklarınızı pembe gösterecek bir allık ve dudakları dolgun gösterecek bir ruj tercih edin.

4) Arkadaki görüntü

Görüşme esnasında arkanızda nelerin göründüğü de önem taşıyor. Odanızın toplu olmasına dikkat edin. Dağınık kadın imajı vermeyin! Erkekler dağınık kadınlardan hoşlanmazlar!                                                                                                                                                                                                                             5) Hatırlamak için yazın

Konuşmaya başlamadan önce ne konuşmak istediğinizi yazın. Böylece konuşacağınız konuları unutmadan sevgilinizle daha etkileyici bir konuşma yapabilirsiniz.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 167 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,530 saniyede oluşturuldu.