Ya aramızdaki çekime ne oldu?

 

Seks hayatınız giderek sizi düşündürüyor. Üstelik ”Bunu bir uzmana danışın” cümlesinden nefret ediyorsunuz. O halde buyrun içinizdeki terapisti harakete geçirecek ipuçlarına.

Seks, tıpkı dans etmek gibi hepimizin, aslında en iyi olmak istediğimiz konuların başını çekiyor. İşte belki de bu yüzden süper kıvamından “amaaannn neyse’ye” dönüştüğünde, insanda bir şok yaratabiliyor. Bu durumun üstesinden gelmek kolay değil. Hem bu yoga ya da salsa teknikleri gibi bir ders alıp üstünden geleceğiniz bir şey değil. Hele bunun dersini almak hiç olası değil. Ayrıca seks hayatı kimsenin yüksek sesle konuşmaktan zevk alacağı bir şey değil. Peki ne yapacağız? Taocu Seks ve Sevişme kitabını mı alacağız? Yoksa terapiye gidip orgazm olup olmadığımızı mı konuşacağız. Sakın Haydar Dümen’e yazarız, demeyin. İnanmayız! Tabii bunların hiç biri değil. Sadece , sevgiliniz sizi moda sayfalarımızda son ayakkabı modellerine göz gezdiriyor sanırken, aşk hayatınızı harekete geçirecek, süper tüyolar öğrenebilirsiniz.

Nasıl İstiyeceksiniz?
Bir seks terapistine gidildiğinde genellikle, ilk başlarda herşeyin harika olduğu, ardından bir anda hepsinin uçup gittiği ve artık her şeyin kötü gittiği anlatılır. İşte terapistler o ilk her şeyin harika olduğu anlarla ilgileniyor. Böylece sizin ne istediğinizi, nelerden mutlu olduğunuzu hatırlamanızı istiyorlar. Bu şekilde sizi mutlu etmenin şifresini de çözüyorlar ve en önemlisi size çözdürüyorlar.                                                                                                                                                                                                           İlk adım: Seks yaşamınızın nereden nereye gittiğini gözden geçirin.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 128 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,433 saniyede oluşturuldu.