Yatakta iyi olup olmadığını anlama yolları…

Akıla gelen soru: Yatakta iyi mi?

Yatakta iyi olup olmadığını anlama yolları

Konuşulan birçok seks terapisti ve ilişki uzmanları doğrultusunda erkeklerin yatakta iyi olup olmadığını anlama yöntemleri geliştirildiği söylenmekte. Kadınlar genelde seks konusunda yeterli olup olmadığını düşünüp kendilerini kötü hissedebilirler. Bu durumdan kaçının! Kendinize güvenin! Onlar da mükemmel değil!

Yatak odası ofis odasına benziyorsa yatakta kötü olma ihtimali taşıyor olabilir. İş hayatının stresi erkekler üzerinde libido düşmesine sebep olur. İş hayatı, yani gerçek dünya ile bu kadar ilintili ise seks hayatı o kadar da iyi olmayabilir.

Cinsel ilişki bittiğinin saniyesinde yatağı terk mi ediyor? Hepimiz biliyoruz ki cinsel ilişki sonrası temizlenme ihtiyacı duyarız ama bunu ne zaman yaptığımız da önemlidir. Cinsel ilişki bitiminde hemen banyoya koşuyorsa bu bir sorun olabilir. Evet, bu da onun yatakta kötü olduğunun göstergesidir.

Eliniz onun üzerinde gezmesine rağmen tepkisiz kalıyorsa, onun nasıl göründüğüne dikkat edin. Kendisini rahat hissedip hissetmediğini sorun. Belki durumun bir açıklaması vardır o yüzden hemen yargılamayın.

Sevgiliniz size eski sevgilinizin yatakta nasıl olduğunu mu soruyor? Bu durum bir kadın için kötü denebilecek şeyler arasındadır. Siz eski sevgilileri ile geçmişi nasıl bilmek istemiyorsanız, sizin de eski erkek arkadaşınızı anlatmak hoşunuza gitmeyebilir.

Seks öncesi hazırlıkları uzun mu sürüyor? Bu durum sizin isteğinizi yok edebilir. Onu bu konuda uyarmalısınız.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,352 saniyede oluşturuldu.