Yatakta mükemmel uyum!

Biraz ginseng çayı ve birkaç ısırık çikolatanın cinsel hayatınızı ne kadar değiştirebileceğini biliyor musunuz? Ginseng, afrodizyak etkisiyle tanınır ve bitter çikolata da beyindeki aşk kimyasallarını harekete geçirir. Bizden söylemesi!

Yatakta mükemmel uyum! Herkese akıl vermeye gelince sizden iyisi yok ama yatağa girince ahkam kesen o akıl hocasından eser yok! Galiba yorganın altında kaybettiğiniz akıl hocasını aramak yerine yatakta mükemmel olmanın yollarını arasanız çok daha iyi olacak… Yatakta mükemmel uyum!Aksi takdirde akıl verdiğiniz herkes mutlu olurken siz karalar bağlayacaksınız…
Yeniden başlayın!
Yatakta ‘cool’ olmanın, her şeyi biliyor gibi davranmanın bir avantaj olduğunu düşünüyorsanız kalenize ilk gol atıldı demektir. Çünkü yatakta profesyonel değil amatör olmak çok daha avantajlı. Eğer hiçbir şey bilmeyen bir amatör gibi yeni şeyler keşfetmeye çalışırsanız tahmin ettiğinizden çok daha iyi anlar yaşarsınız. Örneğin ‘ben bunu sevmiyorum’ diye denemediğiniz bir pozisyon, partnerinizin isteğini yerine getirmemek olur ki; belki daha önce deneyip zevk almadığınız bir şeyden yeni partnerinizle zevk alma şansını yitirirsiniz. Ayrıca her şeyi bildiğinizi sanmak yeni şeyleri keşfetmeye engel olur.
Sakın unutmayın!
Bir şeyi yapmak istemediğini söylemeden önce o şeyi yapmayı en az üç defa denemelisin. Ancak o zaman kesinlikle zevk almayacağından emin olabilirsin!Konuşmak en iyi çözüm!
Bütün uzmanlar cinsellikte mutluluğu yakalamak için her iki tarafın, ama özellikle de kadınların konuşma konusunda cesur olmaları gerektiğini söylüyor. Biz kadınları normal hayatta susturmak mümkün olmasa da yatakta dut yemiş bülbüle döneriz. Peki ne olur? Biz Amerika’nın keşfedilmesini beklerken kaptan çoktan gemiyi karaya yanaştırmış olur. Kısacası nelerden zevk aldığınızı nelerden nefret ettiğinizi açık bir şekilde söylemelisiniz. Dokunulacak yer var dokunulmayacak yer var, öyle değil mi?
Rahat olmak yakınlaştırıyor!
Cinsellik konusunda performans endişesinin sadece erkeklere özgü bir duygu olduğunu söylemek yanlış olur. Çünkü kadınların da böyle bir endişesi var. Tabii kadının endişesi daha çok; ‘benden önceki sevgilisinin vücudu çok güzeldi kesin yatakta da benden daha iyidir’ olunca sadece duygulara bırakmanız gereken anlar, yerini endişelere bırakıyor. Bu da kötü olma korkusuyla birleşince alınacak hazzı etkiliyor. Siz siz olun yatakta kendinizi düşüncelere değil sevgilinizin kollarına bırakın!Alışkanlıklara dikkat!
Sevgilinizle ilk beraber olduğunuz andan geriye ‘harikaydı’ cümlesi kalsa da; ilk heyecanla çoğu anı hatırlayamazsınız. Bir ilişki oturduğunda, birlikte uyumaya başladığınızda ise cinsellik de farklı bir boyuta taşınır. Çünkü işin içine güçlü duygular da eklenir. Sıradanlıkla beraber istekler de aktarılmaya başlandıkça çok daha mutlu olacağınıza emin olabilirsiniz.
Aşk olmazsa olmaz!
Yatakta mutlu mu olmak istiyorsunuz? O zaman aslında cevap çok net; sevdiğiniz erkekle birlikte olun. Çünkü karşınızdakine güçlü duygular hissettiğiniz sürece mutlu olmama gibi bir durum da söz konusu olmaz. Tek gecelik bir ilişki yaşayıp, mutlu olduğunuz da olmuştur belki fakat her zaman mutlu olmayı seçecekseniz o zaman bu kuralı aklınızın bir yerinde muhafaza etmelisiniz.Değişim her zaman iyidir!
Alıştıkça daha mutlu olursunuz dediysek her zaman aynı yerde, aynı günde, aynı şekilde mutlu olursunuz demedik. Rutine bağlamak yerine farklı heyecanlar yaşamak iki taraf için de heyecanı artırır. Böylece karşı tarafı daha fazla arzu eder ve daha mutlu olursunuz.
Balık yağının sırrı!
Yapılan araştırmalar balık yağının denizlerden yatağa doğru gelen bir mutluluk sebebi olduğunu söylüyor. Balık yağı kan dolaşımına etki ederken kadınlardaki testosteron hormonunu da harekete geçiriyor. Bunun için haftada iki defa somon, sardunya gibi yağlı balıklar yiyebileceğiniz gibi balık yağı besin takviyelerinden de yardım alabilirsiniz.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 167 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,558 saniyede oluşturuldu.