Yatakta terbiyesiz olmak ne kazandırır?

Yatakta terbiyesiz olmak ne kazandırır?
Cinsellik, insan doğasının muhteşem parçalarından biridir. Doğru frekansı yakaladığımızda yatakta çok mutlu olabilir, bu olağanüstü gücü hayatımızın diğer alanlarına yansıtabiliriz: Yatakta terbiyesiz olmak ne kazandırır?Kariyer, ev düzeni, çocuk yetiştirme gibi… Peki, gerçekten yatakta ne kadar mutluyuz? Çekingen ve tutuk mu davranıyoruz? İlişki danışmanı Candan Ünal, yatakta terbiyesiz olmayı öneriyor; sözlerine bir kulak verelim mi?

Eşinizle iyi bir cinsel yaşamın anahtarı, iyi iletişim kurmaktan geçiyor. Yapılan araştırmalar, birbiriyle konuşabilen çiftlerin, cinsel yaşamının çok daha sağlıklı ve uzun süreli olduğunu gösteriyor.

Eğer konuşmaktan çekiniyor veya eşinizin yanlış anlamasından korkuyorsanız, konuyu en rahat anlatma yolu fanteziler yaratmaktır.Yatakta terbiyesiz olmak ne kazandırır?

Cinselliğin zaman içinde iyiye gitmesi gereken bir beden iletişimi olduğunu unutmayın.

Bedenlerin birbirine alışması, vücutların hangi noktalarında hislerin ne olduğunun fark edilmesi, bedenin tanınması zaman alacaktır.

Gün içinde birbirinizi düşünün ve bunu bir egzersiz gibi tekrarlayın. Böylece iletişiminiz ve aklınız her zaman birbirine yakın olacaktır.

Günde en az 1 kere birbirinizi düşündüğünüz anda bir sinyal veya mesaj gönderin. Sizin aranızda bir şifreniz olsun. Özel bir kelimeyi mesaj olarak atabilir, bir melodiyi gönderebilir veya sadece “şu anda” yazan bir msn mesajı yollayabilirsiniz.Yatakta terbiyesiz olmak ne kazandırır?

Bu mesaj eşinizle aranızda birbirinizi istediğinizin, hala cinsel olarak birbirinizi özlediğinizin simgesi haline gelir ve beyniniz karşılıklı olarak kilitlenmiş olur.

 

Yatakta biraz terbiyesiz olmanızın hiçbir sakıncası yoktur. Partnerlerin, şehveti artıracak cümlelerle cinsel yaşama renk katması olumlu bir çabadır.

Hayal gücünüzü yatak odanızın kapısından içeri almayı öğrenin. Eşinizin de bunu yapmasını teşvik edin.

Ancak pek çok çiftin kaçındığı durum, yatak odası diyaloglarının, gündelik yaşamda bir silah olarak kullanılmasıdır.Yatakta terbiyesiz olmak ne kazandırır?

Kadın veya erkek, çiftler bu durumun sadece kendileri için hazırlanmış bir oyun olduğunu ve o anın içinde kilitli kalması gerektiğini daha önce konuşmalılar.

Aklınıza o an gelen veya daha önce hayalinizde olan fantezilerden dolayı birbirinize tavır almamayı öğrenmelisiniz.

Cinsel oyunlar hem ilişkileri ayakta tutar, hem cinsel yaşamın rutinleşmesini, sıkıcı bir hal alıp görev gibi yapılmasını engeller.

Uzun vadeli ilişkilerde güven oluşmaya başladıkça yatak odasında yaşananları konuşmak daha kolay olacaktır.Yatakta terbiyesiz olmak ne kazandırır?

Her iki tarafın da bedenini iyi tanıması, cinsel yaşam için önemlidir. Hangi noktaların haz duygusunu tetiklediğini bilmek, cinsel birleşmenin değerli bilgileri arasında yer alır.

Birbirinizin vücudunu övün, yüceltin ve sakınmayın. Eşler için tek vücut olmak, önyargıları, tabuları ve hatalı cinsel bilgileri yıkmakla başlar.

Yatak odasında terbiyesiz olun. Cinsel yaşamınıza hayal gücünüzü ekleyin ve sağlıklı bir cinsellik yaşayın.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 131 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,468 saniyede oluşturuldu.