Yorgunluk belirtileri nasıl yok edilir?

Yorgunluk belirtileri nasıl yok edilir?

Uykusuz mu kaldın? Gözlerin mi yoruldu? Stresli günler mi geçiriyorsunbir tatil tüm yorgunluğunu alır ama bu her zaman mümkün değil maalesef. O zaman yorgunluk belirtileriyle savaşmanın ve eski canlılığına kavuşmanın sırlarını bilmek şart. Kim takar tatile çıkan iş arkadaşını?

Tatili ayarlayamadıysan önerilerimize kulak ver.

Her şey ciltte başlarYorgunluk belirtileri nasıl yok edilir?

Cildinin görünümü ve tazeliğinin en önemli anahtarı makyajdan önce yaptığın cilt bakımı. Günlük rutinin değişse de, cilt bakımını aynı şekilde ve düzenli yapmalısın. Cilt bakımının olmazsa olmazı temiz bir cilt. Cildini yağ ve kirden arındırmak için mutlaka temizleme sütüyle temizle. Cildini temizledikten sonra seçtiğin doğru tonik, cilt dokusu ve tonunun kalitesi gözle görülür şekilde güçlendireceği gibi gözeneklerin küçülmesini sağlar.

Kuru ve normal bir cildin varsa, cildini sabah ve akşam olmak üzere 2 kez nemlendirmelisin ve dışarı çıkmadan önce güneş ışığının zararlı UV etkilerinden korunmak için önlem almalısın.

Yanaklarını renklendirYorgunluk belirtileri nasıl yok edilir?

Küçük bir allık dokunuşu, yüzüne pembemsi ve sağlıklı bir ışıltı vermeye yeter. Yaz aylarında, toz allıklar uzun süre dayanmayacağı için köpük formundaki allıkları tercih etmek daha kalıcı bir pembeliği garantilemeni sağlar.
Ayrıca alnına ve elmacık kemiklerine uygulayacağın bronzlaştırıcı cildine sıcaklık katarak daha canlı bir görünüm verir.

Yorgun gözlerini canlandırYorgunluk belirtileri nasıl yok edilir?

Canlı ve sağlıklı bakışlar için, aydınlatıcıyla mor halkalardan ve göz altı çizgilerinden kurtul. Koyu renkli halkalar, ince çizgiler ve yorgunluk belirtilerini yok etmek CC krem mucizesiyle çok kolay. Üstelik cilt rengindeki dengesizlikleri de gizleyebilirsin. Göz şeklini vurgulamak için 2 kat siyah maskarayı, soldan sağa doğru zikzaklarla uygularsan kirpiklerine istediğin hacim ve dokuyu verebilirsin.

Kurumuş dudaklarını besleYorgunluk belirtileri nasıl yok edilir?

Kuru ve çatlak dudakları, besleyici dudak balmı veya parlatıcı ile besle ve eski güzelliğini geri kazan.
Elbette ki yorgunluk belirtilerinden kurtulmanın en iyi ve kolay yolu… sıkı bir uyku!

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 167 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,513 saniyede oluşturuldu.