Zayıflamaya yardımcı 4 kuruyemiş…

Vitamin deposu olan kuruyemişler, özellikle cildimiz ve sağlığımız için tüketmemiz gereken besinler arasında yer alıyor. Kuruyemişler, düzenli ve az miktarda tüketildiğinde tok tutma özelliği ile kilo vermeye yardımcı oluyor. kuruyemis-Acıktığınız zaman yardımınıza koşan bir avuç kuruyemiş, sizi abur cubur alışkanlığınızdan kurtarıyor. İşte zayıflamaya yardımcı, tok tutan kuruyemişler…

FındıkZayıflamaya yardımcı 4 kuruyemiş
B ve E vitamini açısından zengin olan fındık, kalsiyum ve magnezyum deposu. Kemik sağlığını korumada yardımcı olan fındık, yağ oranı açısından yüksek olsa da, her gün yarım avuç tüketilmesi gereken besinlerden.

Kestane

Zayıflamaya yardımcı 4 kuruyemiş
Demir ve lif bakımından zengin olan kestane, sindirime yardımcı olduğu için diyetlerde kolayca yenebiliyor. C vitamini ve magnezyum açısından zengin bir besin olan kestane, aynı zamanda kan sağlığını da koruyor.

BademZayıflamaya yardımcı 4 kuruyemiş
Tok tutucu özelliği ile sağlıklı atıştırmalıklar arasında olan badem, E vitamini açısından çok zengin. Kabızlık sorununu engelleyen badem, kalp sağlığını da koruyor.

CevizZayıflamaya yardımcı 4 kuruyemiş
Antioksidan bakımından zengin olan ceviz, kolesterolü düşürmeye de yardım ediyor. En sağlıklı kuruyemişler arasında birinci sırada gelen ceviz, tok tutucu özelliği ile acıktığınız zaman imdadınıza koşuyor. Özellikle kavrulmadan tüketilen ceviz, cilt sağlığı için de çok önemli.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,466 saniyede oluşturuldu.