Zengin Erkekle Daha Çok Orgazm…

İyi seksin parayla ya da dolu cüzdanın başarılı seks yaşantısıyla ilgisi olduğu ortaya çıktı.

Bilim adamlarının yaptığı araştırmaya göre zengin erkek, kadının daha çok orgazm olmasını sağlıyor. İngiltere’de Newcastle Üniversitesi’nde yapılan araştırmaya göre kadınların seksten zevk almasında paranın önemli bir rol oynadığı ortaya çıktı.

Bilim adamları, kadınların seksten haz almalarını zengin erkeklere bağlarken bunun kadına güven duygusu verdiği belirtiliyor.Psikologların yaptığı araştırmaya göre kadınların orgazmı, birlikte oldukları erkeklerin geliriyle tam olarak doğru orantılı. “Kadınların zengin erkekleri tercih etmesinin önemli nedeninin para olduğunu savunan araştırmacılar, zengin erkeklerin de kadınları orgazma ulaştırmak konusunda kendilerine daha fazla güvendiklerini söylüyor. Ancak psikolog Daniel Nette, fakir erkeklerin seks hayatının kötü olduğu düşüncesine varılmaması gerektiğini, seks hayatının duygusal hayatı önemli ölçüde etkilediğini belirtiyor.

Karşımızdaki kişinin başarıları, fiziksel çekiciliği, zekâsı ve hatta kokusu onunla ilişkimizi etkiliyor. Finansal durum da bu faktörlerden biri” Daha çok para kazanan erkeğin daha güçlü olduğu yönündeki fikirden giden uzmanlar “Para, kazanmak anlamına geliyor. Yoksulluksa kaybetmek. Kadınlar kazanan erkeği daha çok arzuluyor ve ilişki sırasında daha çok orgazm yaşıyor” diyor.

Kadınların orgazm olması için erkeklere göre daha az stres altında ve daha rahat olması gerektiğini söyleyen uzmanlar, varlıklı bir erkeğin kadına güven ve rahatlık verdiğini düşünüyor.

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 166 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0,443 saniyede oluşturuldu.