Alışveriş Rehberi

Nike 2014 Sonbahar Koleksiyonu ile spora hazırız!
Spor yaparken de stil sahibi olmak isteyen kadınlara Nike, 2014 Sonbahar Koleksiyonu’yla performans ve modayı buluşturan ürünler sunuyor.

Hepimiz spor yaparken performansımıza ve stilimize uygun kıyafetler giymek istiyoruz. Spor giysilerde en çok tercih edilen markalardan biri olan Nike, yeni koleksiyonuyla kadınların severek giyeceği ürünler sunuyor. Nike 2014 Sonbahar Kadın koleksiyonu, kadın sporcuların antrenman sırasında performans ve stili bir araya getirmelerine olanak sağlıyor. En iyi performansa ulaşmak için farklı branşlarda antrenman yapan kadın sporculardan esinlenilerek tasarlanan Nike Koleksiyonu’ndaki ürünler, her türlü spor dalında günlük kullanıma uygun çözümler üretiyor.

Nike 2014 Sonbahar Koleksiyonu ile spora hazırız!

Kadın sporculara en iyi uyum ve desteği sağlamak için iki yıldan fazla süren çalışmalarla oluşturulan beş farklı modelde sunulan Nike Pro Bra, koleksiyonun önemli parçaları arasındaki yerini alıyor. Ayakkabı ve tekstil tasarımlarında da yenilikçi çözümler üreten Nike, yoğun tempolu antrenmanlara özel Lunar Cross Element ve koşu için tasarladığı Lunar Glide 6 ile sporculara uygun ürünler olarak dikkat çekiyor. Kadın sporcuların antrenman sırasında sırt bölgesinin daha çok terlediğini fark eden Nike ekibi, bu bölgeye odaklanarak en iyi havalandırmayı sağlayan Nike Pro Hypercool Long-Sleeve Top’ı kadın sunuyor. Diğer Nike Pro tasarımları gibi bu tasarımda vücudu en iyi biçimde saracak şekilde yenileniyor. Üstün esneme ve rahatlık sunan Nike Dri-FIT Knit kumaşına sahip Nike Dri-FIT Knit Pant ve Nike Dri-FIT Knit Textured V-Neck Short Sleeve, vücudu en iyi şekilde sararak kadın sporculara dikkatleri dağılmadan konforlu bir antrenman sunuyor.

Yeni sezonda Nike’ın yüzü olan dünyaca ünlü manken ve balerin Karlie Kloss, “Koleksiyondaki her parça yaptığım farklı antrenmanlar için çok uygun.” diyor. Nike Training Club antrenörleriyle yaptığı yoğun çalışmalarının yanı sıra yogayı günlük rutininin bir parçası haline geldiğini belirten model, her gün kendi önüne hedefler koyup vücudunu bu şekilde geliştirmenin en iyi yol olduğunu dile getiriyor.

Leave a Reply

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 108 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0.341 saniyede oluşturuldu.