Doğru Giyinmek

Doğru Giyinin, Daha İnce Görünün…

Vücudunuzda kilo fazlalığı olduğunu düşündüğünüz yerleri doğru şekilde giyinerek saklayabilirsiniz.

 

İşin sırrı, doğru kesimi bulmakta. Vücudunuzda karın bölgenizi sevmiyorsanız, alacağınız elbiseler ve bluzlar ya üzerinize tam oturmalı veya düz bir kesimi olan bol bir bluz olmalıdır. Karnınızda kırışan ve çok bol olan bluzlar dikkati göbek kısmınıza çeker.

Doğru Giyinin,Kıvrımlı kadınlar artık dünyanın her yanında artık seksi bulunuyorlar. Bu yüzden kıvrımlarınızı saklamak yerine, onları gösterin.

Siyah, gri, haki, bordo, koyu mavi gibi pastel olan koyu renkleri seçerseniz, daha zayıf görünebilirsiniz. Koyu renklerin kusurları saklar ancak kendinize yakışan doğru rengi bulmalısınız. Kombinlediğiniz kıyafetlerde renk tonlarına dikkat edin ve çok fazla rengi karıştırmayın.

Eğer yuvarlak ve geniş kalçalarınız varsa sizi daha uzun gösterecek aksesuar ve desenler kullanın. Uzun V kolyeler, boyuna düz çizgili bluz ve etekler bu konuda size yardımcı olabilir.

Kemerlerde kullanabileceğiniz aksesuarlardan olabilirler. Kemerler basenlerinizin daha küçük görünmesini sağlar ve midenizi kapatır. Göğüs altından genişleyen elbiseler ve göğüs altına takılan kemerler tam olarak göbeğiyle sorun yaşayan kadınlara göre.

Tam göbeğinizde biten ve alt kısmı lastikli olan ceketlerden kaçının. Bunlar çok kısa olduğu için midenizi tam olarak kapamayabilir. Bunun dışında üzerinde çok fazla düğmesi, süslemesi ve fermuarı bulunan ceketleri giymeyin.

Tunikleri ve tunik tarzı uzun bluzlar, göbekleri kapatmakta işe yararlar. Bunlar hem kalçalarınızı hem de göbeğinizi saklar. Göğüs kısmından vücudunuza oturan tunikler sizi daha zayıf gösterecektir. Babydoll tarzı elbiseler de ayrıca tercih edebileceğiniz modellerden biri.

Tercih edebileceğiniz bir başka model de çan etekler. Özellikle yüksek belli oldukları için ve
karın kısmınızı bir kemer gibi sardıkları için göbeğinizi başarılı bir şekilde gizleyebilirsiniz.Kalem etekler de tam size göre. Biraz dar olduklarından vücudunuzu korse gibi sarar ve bütün fazlalıklarınızı saklarlar.

Leave a Reply

Copyright © 2008 Orkidemce.info Tasarım Mursel Aygun
  »    » 
Bu sayfa 109 adet veri tabanı sorgusu sonucunda 0.400 saniyede oluşturuldu.